משפחת רולוף של LPBW חוגגת את יום האב: ג'קסון, אמבר, עוד

משפחת רולוף של LPBW חוגגת את יום האב: ג'קסון, אמבר, עוד

יום האב שמח! ה אנשים קטנים, עולם גדול למשפחה יש הרבה מה לחגוג השנה מכיוון שכל שלושת הבנים קיבלו בברכה תינוקות חדשים מאז יום האב שעבר. עם שבעה טוטלים ביניהם, הרולופים לא החמיצו את ההזדמנות לחגוג את היום הגדול של האבות.

"יום אב שמח, מותק," ג'רמי רולוףאשתו של, אודרי רולוףשיתפה באמצעות ה-Instagram Story שלה לצד תמונה של בעלה עם בתם, Ember, רוכבת על טרקטור ביום ראשון, 19 ביוני. "אתה ממש טוב".

ה חיי מכתב אהבה הסופרת, 32, המשיכה את המחווה המתוקה שלה והודתה לג'רמי, בן 32, על כך ש"עבר מעל ומעבר".

ג'רמי ואודרי – שמלבד הבת אמבר, 4, חולקים את הבנים בודה, 2 ורדלי, 7 חודשים – חשפו לאחרונה כי הם קנו חווה בעקבות הדרמה המשפחתית שלהם עם מכירת חוות רולוף.

"לאחר חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME," היא כתבה דרך אינסטגרם, לצד סרטון המתעד את שהותם בחווה של משפחתו, כמו גם בנכס החדש, ב-12 ביוני. "קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו… כן, זה העץ שלנו."

כוכב הריאליטי לשעבר המשיך והסביר שיש להם "הרבה עבודה לעשות כדי להגשים את החזון שלנו", אבל הודו שהם "נרגשים שסוף סוף יהיה להם קצת מקום ללכלך את הרגליים שלנו (תרתי משמע) ולהביא את חולם להשתמש באדמה למציאות."

עם זאת, לא רק לג'רמי ולמשפחתו יש הרבה מה לחגוג את יום האב הזה. אחיו התאום של ג'רמי, זך רולוףואישה טורי רולוף הודיעו על הולדת ילדם השלישי במאי.

"ברוך הבא לעולם ג'וזיה לוק המתוק", כתבה טורי, בת 31, לצד תמונה מקסימה של בנם שזה עתה נולד. "הפתעת את כולנו כשהגעת מוקדם, אבל גם ההמתנה הרגישה כמו חיים שלמים! מתנת יום הולדת הכי טובה אי פעם!" היא הוסיפה.

טורי – שגם חולקת את הבן ג'קסון בן ה-5 ואת הבת לילה בת השנתיים עם זאק – חלקה מחווה נוגעת ליום האב משלה.

"יום אב שמח", היא כתבה על גבי תמונה של זך ושני הילדים הגדולים. היא הוסיפה תמונה של יאשיהו מעל התמונה וכתבה בצחוק, "חחח הכנס סי כאן!"

המשיכו לגלול כדי לראות איך משפחת רולוף חגגה את יום האב!קישור מקור