משפט הכלא של ג'ן שאה: איך כוכבי בראבו הגיבו

משפט הכלא של ג'ן שאה: איך כוכבי בראבו הגיבו

לא מתאפק. כוכבי בראבו יצאו לרשתות החברתיות והגיבו לחדשות של עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שאהגזר הדין של מאסר, ו חלקם זרקו הרבה צל.

כוכבת הריאליטי נידונה ל-78 חודשי מאסר ביום שישי, 6 בינואר – שהם 6.5 שנים – לאחר מעורבותה בהונאת טלמרקטינג ארצית לצד אחד מעוזריה. סטיוארט סמית'. היא אמורה להתייצב בכלא ב-17 בפברואר.

"אני מצטערת עמוקות ועמוק", אמרה כוכבת הריאליטי לבעלה, שריף שאהו בנים, שריף ג'וניור ו עומרבעקבות גזר הדין שלה, לפי כתב ABC אהרון קטרסקי. "לריאליטי אין שום קשר למציאות."

מעצרו של שאה, שהתרחש במרץ 2021, הוצג בעונה השנייה של RHOSLC. בתחילה, היא הודתה בחפותה בכל האישומים, שכללו קשירת קשר לביצוע הלבנת הון וקשירת קשר לביצוע הונאה בקשר. עם זאת, שאה שינתה את הודאתה לאשמה ביולי 2022.

בתור המופע נכנסה לעונה השלישית שלהBravolebrity – שהמשיכה להופיע בתוכנית – והחברות שלה דיבר על המעצר והשלכותיו בהרחבה.

"אני אשקר אם אגיד שאני לא מפחד", גילה שאה במהלך בכורת העונה השלישית של התוכנית. "אני לא חושב על עצמי, אני חושב על המשפחה שלי. אני לא יכול לדמיין להיות רחוק מהם. זה ממש יהרוג אותי".

בהיותו בחדר המשפט ביום שישי, השופט סידני שטיין הבהיר כי תפקידו של שאה כאיש ציבור לא נלקח בחשבון בבואו לגזר הדין.

"אנשים לא צריכים לבלבל, ובית המשפט הזה לא הולך לבלבל, את הדמות שהיא מגלמת בתוכנית בידור עם האדם שיש לי לפני", אמר השופט שטיין. "האחר משחק וזו המציאות".

בראבו בוס, למשל, אנדי כהן דיברה על עתידה של שאה בתוכנית לפני גזר הדין שלה.

"אני לא יודע מה להגיד לאנשים שרוצים אותה בתוכנית", אמר Us Weekly בנובמבר 2022. "אני מקווה שהיא לא תזכה בכלא והיא תוכל לחזור מיד… אבל יש לי הרגשה ש היא לא תהיה זמינה להיות בתוכנית."

הוא הוסיף, "כמה אנשים בטוויטר אמרו, 'אנחנו רוצים את ג'ן בעונה הבאה'. ואני אומר, 'בסדר, טוב, דבר עם השופט'".

גלול דרך הגלריה כדי לראות אילו כוכבים אחרים התבטאו על גזר הדין של ג'ן שאה.

קישור מקור