מתוך דרמה עם צוות המצלמה ועוד

מתוך דרמה עם צוות המצלמה ועוד

ששש! תאי הצוות מלאים בסודות על יאכטה על, והצוות על בראבו'ס מתחת לסיפון ללא יוצא מן הכלל!

לדברי יאכטי ותיק ג'סיקה עודשהוא התבשיל השלישי בעונה 5 של מתחת לסיפון ים תיכונייש "אפס פרטיות אלא אם כן אתה הולך לשירותים" על סיפון הסירה הענקית, היא אמרה בלעדית בקשר.

בנוסף, ג'סיקה חשפה שהמצלמות תמיד מתגלגלות. "אני פשוט יודעת שיש מצלמות בכל מקום," היא שיתפה. לא משנה אם "זה צלם אמיתי או שהוא מוצב על הקיר איפשהו או מונח במקום כלשהו", הם תמיד מצולמים.

כשזה מגיע לצוות הצילום, כולם עסקיים כל הזמן, תבשיל ראשי האנה פרייר נאמר באופן בלעדי בקשר. "עַל מתחת לסיפון, הם מאוד מאוד מאוד קפדניים עם הקיר הרביעי. אז אפילו לעצמי, צילמתי את זה חמש עונות, צוות הצילום, אודיו וכל דבר כזה, הם לא יתקשרו", שיתפה חנה, שמצפה לתינוקה הראשון. "הם לא יגידו לי שלום. הם לא יעשו זאת."

למרות שצוות הצילום אולי לא הכי נחמד, האנה אמרה שהיא וצוות היאכטה צפויים להתייחס אליהם באותה מידה כמו לראשון. "הם עדיין אורחים בסופו של יום, אז אנחנו עדיין צריכים להבטיח שיטפלו בהם ויתייחסו אליהם בכבוד."

למרות הדרמה המתוארת על יאכטות העל, באמת אין כל כך הרבה מחלוקת, יד סיפון קולין מייסי אוטול נאמר באופן בלעדי בקשר בעקבות עונה 4. "אני מספר את זה להרבה אנשים אבל עם כל הדרמה והדברים בתוכנית, במיוחד עם צוות הסיפון, היה לנו כנראה הכי מצחיק – כמו שאני לא יודע, פשוט היינו הולכים לישון צוחק כל כך חזק כי טרוויס [Michalzik]ג'ק [Stirrup] – הם מטומטמים והם כל כך מצחיקים, אבל ברור שהם מראים את הצד הדרמטי של דברים כמו חומרי העבודה שהם לא מראים כמה כולם מצחיקים", אמר באוקטובר 2019. "לא כולם יודעים שהיה לנו תקופה כל כך נהדרת ביחד. בסופו של יום, אנחנו תמיד יודעים מה הולך לקרות”.

גלול למטה לעוד סודות מאחורי הקלעים על החיים ב-Bravo's Below Deck.

קישור מקור