מת'יו מקונוהיי 'נסחט' לסקס בפעם הראשונה

זיכרונות קשים. מת'יו מקונוהי נזכר ש"נסחטו" כדי שיש מִין לראשונה כנער.

"היה לי מאוד ברור, שוב, שזה לא היה נכון, זה לא מגניב, זה לא המצב", אמר מתיו, 52, ביום ראשון, 18 בספטמבר, פרק שלאמנדה דה קאדנטשל "השיחה: על הגברים"פודקאסט. "אחרי זה, זכיתי לקיים יחסי מין בריאים ולהיות עם בחורות שאהבתי וחיבבו אותי, ולאט לאט נהיה אינטימיים וזה היה יפה ומגושם, וכל הדברים האלה, אבל זה לא היה מכוער ככה".

כשזה הגיע להתמודדות עם תוצאות הטראומה, מתיו אמר שאין לו "אפשרות" להתעכב עליה.

"אני לא הולך לפחד ממערכות יחסים כי הניסיון הראשון שלי היה סחיטה. אה אה. זו סטייה", אמר. "זה לא המצב. ואם אמשיך – ואני לא אתן לזה לנצח אותי. אני הולך, 'אני לא אתן לזה להכות את תחושת האמון שלי באנשים ואומר, 'לא, אני יכול לנהל מערכת יחסים בריאה'. לא ניתן למשא ומתן."

הוא סיכם את הנושא בכך שהוא לא "יכחיש" שהאירוע קרה. "אבל האם אני אשא את זה? בחרתי, ללא משא ומתן, אני לא הולך לסחוב את זה, להביא את המטען הזה לחיים שאני הולך לנהל, ואיך אני מתייחס לאנשים ואיך אני סומך על אנשים, ואיך אני מסתכל על הנסיבות והסיכון שאני עשוי לקחת," הוא אמר

ה מג'יק מייק שַׂחְקָן גם הרהר מתי למד על הסכמה ועל השיעורים שאביו לימד אותו על מין ואינטימיות מינית.

Shutterstock

"לימדו אותי, הודרכתי על ידי ההורים שלי לגבי כבוד לאישה, כבוד לזוגיות, כבוד לאינטימיות מינית, כבוד למרחב", אמר מתיו.

הוא המשיך, "לאבא שלי תמיד היה את הדבר הזה כשהוא לימד אותנו את הציפורים והדבורים, הוא הושיב אותי לדבר על הציפורים והדבורים, הוא אמר, 'אתה מגיע לגיל הזה שאתה מנשק?' ואני אמרתי, 'כן, אדוני'. והוא אומר, 'טוב, זה ילך רחוק יותר מזה יום אחד. זה כנראה ילך למקום שבו אתה הולך להיות אינטימי ויהיה השד, ויהיה מתחת לחגורה.' אני מפרפרזה, והוא אומר, 'זה יקרה גם לך'".

"ואז הוא הולך, והוא מדבר איתי, הוא אומר, 'בן, בתור זכר בסיטואציה', מדבר איתי על מערכת יחסים הטרוסקסואלית, 'אם אתה מרגיש אי פעם שהבחורה, הנקבה, תהסס, תפסיק'. הוא אפילו אמר את זה, הוא אומר, 'אתה יכול אפילו להרגיש שהם מהססים, ואז אחרי שתפסיק, הם עלולים ללכת, הו, לא, לא, בחייך. אל תעשה. חכה לפעם הבאה,'" ה איך לאבד בחור תוך 10 ימים נזכר שחקן. "והוא צדק, הגעתי במובנים מסוימים לזה שזה היה כמו, 'לא, לא, לא. בסדר, אני בחוץ.' ואומר, 'בסדר, מגניב. אני בחוץ.' הילדה אמרה, 'אה, נו, לא, בחייך'. ואני הייתי כמו, 'לא, לא, לא'. הוא אמר, 'תסמכי שיהיה לך עוד יום, אם זה יהיה'".

מתיו זיכה את השיחות על כך שנתן לו הבנה ברורה של איך מערכת יחסים מינית בריאה צריכה להיראות, וזו הסיבה שהוא הצליח לזהות שסחיטה לקיים יחסי מין בגיל 15 הייתה שגויה.

לאחר מכן הסביר שהוא עבר התעללות כעבור שנים כשהיה בן 18. עם זאת, יליד טקסס אמר שהוא לא "חיבר" את שני האירועים עד מאוחר יותר.

בעוד מתיו הודה שהוא לא הלך לטיפול כדי לעבור את החוויות, הוא זיכה שיש לו מערכת תמיכה טובה לעיבוד הזמנים הקשים.

"היו לי חברים מאוד טובים. היו לי מדריכים טובים. היו לי גברים מבוגרים, נשים מבוגרות, זוגות נשואים, שהצליחו לחגוג 50 שנה, שלקח את הזמן לשבת איתי". מועדון הלקוחות של דאלאס אמר שחקן.

למרות זאת, מתיו הוסיף כי עצתם של הוריו בנוגע למין עלתה כצבועה כאשר "השליח והמסר לא נפגשו". הוא אמר, "מעולם לא הפסקתי להאמין בדברים שאמא ואבא שלי לימדו אותי באמצע לגלות, 'אוי, אולי הם היו צבועים לגבי מה שהם מלמדים ומה הם בעצם עושים'".

קישור מקור