מתי הם עוברים לחווה שלהם?

מתי הם עוברים לחווה שלהם?

זה כמעט הזמן! אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף רק נחשף כשהיא ובעלה ג'רמי רולוף מתכננים לעשות את המעבר הגדול לחווה החדשה שלהם, ואולי זה יהיה מוקדם ממה שאתה חושב.

"מצב אריזה מרכזי כאן", שיתפה כוכבת הריאליטי לשעבר, בת 31, באמצעות סטורי האינסטגרם שלה במהלך שאלות ותשובות של מעריצים ביום שישי, 5 באוגוסט. "אנחנו כרגע שוכרים [our old house] חזרה לחודש הזה", הוסיפה. "יום היציאה שלנו הוא ה-17 באוגוסט."

כפי ש בקשר בעבר דיווחה אם לשלושה ובעלה ג'רמי, בן 32, מכרו את ביתם בפורטלנד, אורגון, תמורת סכום מדהים של 730,000 דולר ב-22 ביולי לאחר שרכשו חווה משפחתית מוקדם יותר באותו חודש.

בני הזוג – שחולקים את הבת אמבר והבנים, בודה ורדלי – הודיעו על החדשות הגדולות בחודש הקודם וכתבו כי "הגיע הזמן".

"לאחר חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו", הודיעה אז אודרי באמצעות אינסטגרם.

המהלך שלהם לא בא בלי אתגרים, עם זאת, כפי שאודרי חשפה שיש להם פוטנציאל "שנים" של עדכונים לעשות בבית והם לא בהכרח מאמינים ב"דבר של "בית לנצח".

"הפריסה היא למעשה קשה", היא שיתפה כשנשאלה אם לכל ילד יהיה חדר משלו. "אני אוהב איך כולנו ישנים על אותה קומה בבית שלנו עכשיו ולכל אחד יש חדר משלו."

"בבית החדש, הילדים יחלקו או אחד יצטרך להיות בקומה העליונה לבד", הוסיפה וציינה כי לעת עתה, "בוד ואמבר יחלקו מאז [they] עוברים לגור בבית 'כמו שהוא'”.

המהלך הגדול של משפחת החמישה מגיע בעקבות דרמה משפחתית גדולה בין הרולופים, הכוללת מכירה של חוות רולוף.

לפני הרכישה, אודרי וג'רמי שקלו לקנות את הנכס של משפחתו, אולם אביו של ג'רמי, מאט רולוףהחליט במקום זאת להעמיד 16 דונם מהקרקע למכירה במאי 2022.

חודש לאחר מכן, מנחה הפודקאסט "מאחורי הקלעים" חשב על ההזדמנות שהוחמצה בסטורי ארוך באינסטגרם. "ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", כתבה אז. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

קישור מקור