נורת' ווסט מצלמת אצל קים קרדשיאן בסרטון תסרוקת: צפו

נורת' ווסט מצלמת אצל קים קרדשיאן בסרטון תסרוקת: צפו

אל תתעסק עם התסרוקת שלה! נורת' ווסט עלתה בצורה מצחיקה על אמא שלה, קים קרדשיאןבזמן ש קרדשיאנס כוכבת עיצבה את שיער בתה בסרטון חדש.

ב טיק טוק קליפ שצמד האם והבת פרסם ביום שישי, 25 בנובמבר, קים, 42, ישבה על מיטה לבושה בפיג'מה אדומה עם הדפסי חג כשהיא משתמשת במסרק כדי לעצב את הפוני של בת ה-9 שלה. בזמן שמייסדת SKKN צחצחה קלות את שערו של ילדה, נורת' תפסה בבדיחות את המסרק מידה של אמה וסינכרה שפתיים למילים של שיר הרקע, "אל תשחק עם זה" מאת לולה ברוק, כשהיא דחפה את האוויר בשובבות עם המברשת. קים חייכה בתגובה והרימה את ידיה בכניעה.

נורת' וקים ידועים בהרפתקאותיהם המצחיקות במדיה החברתית יחד, כשהשניים חולקים את חשבון TikTok המשותף שלהם @kimandnorth. זו לא הפעם הראשונה שהילדה הבוטה נראית מספרת לאמה.

שלושה שבועות לפני כן, נורת' לעג לאישיות Hulu בסרטון TikTok נפרד על ידי חיקוי אחת מההתמוטטויות שעברה מ מתעדכן עם הקרדשיאנים.

@kimandnorth

♬ סאונד מקורי – thee Purple Room

"היי, אני קים קרדשיאן ווסט," נורת' סימנה ליפסינכרן בקליפ של 6 בנובמבר, תוך שהיא גם מטילה את זרועותיה כדי לחקות את הזעם של אמה. "אתה לא חושב שאני מרגיש רע? אני מרגיש עצוב! אני שונאת את האחיות שלי. אני לא רוצה להסתכל שוב על הפנים המכוערות שלהם. אל תהיה גס רוח!"

מלבד האודיו, הצעיר אפילו שיחזר את אחת מתלבושות השטיח האדום לשעבר של קים כדי לגלם במלואה את אמה המפורסמת עבור הסרטון.

עם זאת, נורת' לא דבק רק ברגעי TikTok כדי לצחוק על קים. היא גם נתפסה בכנות קוראת לקים בעבר, אפילו למנת קינוחי ליל כל הקדושים.

ב-18 באוקטובר, אם לארבעה ילדים, שחולקת את נורת', סיינט, שיקגו ומזמור עם הבעל לשעבר קניה "יה" ווסט, פרסמה סרטון דרך הסטוריז שלה באינסטגרם שמתהדר במגוון פינוקים מפחידים. לאחר שקים ציינה, "הכנו כמה עוגיות ליל כל הקדושים", נורת' הגיב מיד באומרו, "עשיתי, לא אתה. עזרת לי לערבב את זה."

"עזרתי לך לערבב את זה. מי שפך את זה?" שאלה קים, ונורת' ענה לו, "אתה," ואז הוסיף בהתרסה, "ובכן, קישטתי אותם!"

מאז שהשניים התקוטטו בשובבות מספר רב של פעמים, איל היופי הודתה בעבר שבתה היא האדם המפחיד ביותר בעולם עבורה.

"מי מפחיד אותי?" קים התחילה במהלך ראיון בדצמבר 2021 עם עיתונאי בארי וייס. "התכוונתי לומר פוליטיקאים, אבל הם לא. אולי רק הבת שלי, נורת'."

קישור מקור