ארוסת 90 יום הם נטלי וג'וש עדיין ביחד

נטלי, ג'וש עדיין ביחד בין שמועות של מייק

עדיין ביחד. ארוס בן 90 יום כוכבים נטלי מורדובצבה והחבר ג'וש ויינשטיין הם עדיין "מתראים" למרות השמועות שנטלי חזרה להיות ביחד עם הבעל המנוכר מייק יאנגקוויסטאשתו לשעבר של ג'וש קנדיס מישלר מספר באופן בלעדי בקשר.

"אני יודעת שהם עדיין מדברים לעתים קרובות למדי", היא אומרת בקשר על מצב מערכת היחסים של ג'וש ונטלי.

האישור מגיע ימים ספורים לאחר שנטלי, 37, ומייק, 36, עוררו שמועות כי הם עשויים להתפייס ביום ראשון, 21 בנובמבר. 90 יום: חיי הרווקות עונה 3. הזוג לשעבר התאחד לראשונה מזה שנה כשנטלי נסעה לבית הזוגי הקודם שלהם בסקווים, וושינגטון. היא ביקרה אותו לאחר שמייק פנה אליה כדי לעזור לאמה להימלט מאוקראינה בעקבות פלישת רוסיה בפברואר.

עם זאת, במהלך ביקורה של נטלי, היא ומייק דנו באפשרות להצית מחדש את הרומנטיקה שלהם – למרות העובדה שהיא יצאה כלאחר יד עם ג'וש, בן 41. "אני רוצה לחזור. תחשוב על זה, בסדר?" היא סיפרה לבעלה המנוכר.

מייק, לעומת זאת, לא היה בטוח אם הוא רוצה לתת הזדמנות נוספת לנישואיו עם נטלי. "יש לה חרטות, אבל אני לא מתכוון לשים את עצמי במצב שבו אני נותן לה את הלב שלי שוב והיא פשוט תקרע אותו בחזרה", אמר בווידוי שלו. כשמפיק שאל אם הוא ייתן לנטלי לחזור, מייק השיב בנענוע בראשו "לא".

כפי ש בקשר דווח בעבר, מייק ונטלי נפרדו במרץ 2021 לאחר פחות משנה של נישואים. מאז הפרידה שלהם, נטלי עברה לפלורידה והמשיכה לככב בעונות 2 ו-3 של הספין-אוף של TLC, 90 יום: חיי הרווקותשם היא מתעדת כעת את הרומן שלה עם ג'וש.

Discovery+ (2)

במהלך עונה 3, נטלי וג'וש עשו צעד גדול ביחסים שלהם עם ג'וש הציגו לנטלי את אשתו לשעבר, קנדיס, שהיא גם אמו של בנו המתבגר של ג'וש, ג'ט. בסצנה, נטלי וג'וש הצטרפו לקנדיס וג'ט לטיול שייט – ונטלי העירה הערה לגבי התלבושת של קנדיס, ואמרה שהיא "עירומה" במהלך הפגישה הראשונה שלהם.

"אני חושבת שזה הרבה פחות מוזר לעלות על סירה בבגד ים מאשר להיות מכוסה מכף רגל עד ראש בשחור", אומרת קנדיס. בקשר.

בעודה שוקלת על פגישתם הראשונה, קנדיס אומרת ש"לא היה לה מושג למה לצפות" מהיליד אוקראינה. "בהתחלה המפגש איתה היה מאוד ידידותי", היא מסבירה. "ככל שהיום התקדם, היא נעשתה יותר ויותר אי נוחות. ככל שהיום התקדם זה נהיה יותר ויותר מביך".

קנדיס גם הביעה חרטה על כך שהעירה לנטלי במהלך הזמן שלהם יחד על איך כוכבת הריאליטי שונה מהבנות האחרות שג'וש יצאה איתה בעבר בגלל שהיא מבוגרת יותר. "אני מרגישה רע להכניס את הרגל לפה ולדבר עליו שהוא יוצא עם בחורות צעירות יותר", היא מוסיפה. "לא התכוונתי לזה כעלבון כלפיה, אנחנו באותו גיל!"

ארוס בן 90 יום ג'וש ויינסטן אשתו לשעבר קנדיס מישלר
Discovery+ (2)

עם זאת, נראה שקנדיס עדיין מתלבטת אם היא אוהבת את נטלי כשותפה של בעלה לשעבר. "הייתי רוצה לבלות איתה יותר זמן לפני שאוכל לקבל החלטה באמת", היא מגלה. "כל הקשר קצת מוזר לי. אני צריך לבלות יותר זמן עם שניים מהם. אני לא אוהב את הקשר".

קישור מקור