ניה לונג, ילדי אימה אודוקה: הילדים שלהם, תמונות משפחתיות

לפגוש את המשפחה. ניה לונג ו איים אודוקה היו ביחד מאז שהתאהבו עד מעל הראש ב-2010. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על משפחתם, מערכת היחסים שלהם ועוד.

כמה ילדים עושים ניה לונג ו איים אודוקה יש?

ניה ואימה קיבלו את בנם היחיד, בן שמו Kez Sunday Udoka, בשנת 2011.

ה Boyz n the Hood השחקנית היא גם אם לבן מסאי ז'יוואגו דורסי השני, שנולד בשנת 2000, עם אקס מסאי ז'יוואגו דורסי.

ניה דיברה על אמהות בזמן שהצטלמה על השער של מַהוּת עם שני בניה באוגוסט 2012. "אימהות זה לא קל, אבל זה טבעי", אמרה אז. "עבדתי קשה כדי לקבל את הקריירה שרציתי, אבל התלבטתי גם לגבי החיים האישיים שלי. כל זה אינו טעות".

ה הבית של אמא גדולה השחקנית מעולם לא התביישה לשבח את בניה ברשתות החברתיות.

Shutterstock

בספטמבר 2022, היא בירכה את קז על תחילת כיתה ה' דרך אינסטגרם. "הנה הוא… התינוק הטעים שלי!" היא כתבה לצד תמונה של בנה הצעיר מרים את השלט שלו ומסבירה שהוא עומד להתחיל את שנת הלימודים החדשה.

חודשים קודם לכן ביולי, יליד ניו יורק הודתה שהיא מתגעגעת לקז בזמן שהיה במחנה. "בסדר, אני מוכן שהמחנה יסתיים עכשיו. אמא מתגעגעת אליך קזי," היא כתבה תמונה של קז.

במשך כמה זמן ניה לונג ו איים אודוקה היו ביחד?

איימה וניה הוצגו על ידי חבר משותף בפברואר 2010. בני הזוג התאהבו במהירות וניה ילדה את קז בנובמבר 2011.

אחרי שהיו ביחד חמש שנים, מאמן בוסטון סלטיקס הציע נישואין ל שושבין שחקנית ביוני 2015.

למרות היותה מאורסת, ניה הודתה בדצמבר 2020 כי ייתכן שבני הזוג לעולם לא יקשרו את הקשר. "אני מבין את ההיבט הדתי של נישואים. זה יפה וזה פנטסטי וזה חלומי וזו הפנטזיה של כל בחורה לקבל את הרגע הזה. אבל אני לא יודעת שאני צריכה את זה", אמרה אם לשניים בזמן שהופיעה מַהוּתהפודקאסט "Yes Girl" של.

"אהבה היא מסובכת… ואז אתה מתחיל נישואים, שמעולם לא התחתנתי בהם. ויש לכך סיבה כי אני לא יודעת שאני צריכה להגיד 'אני עושה' כדי להוכיח לך שאני אוהבת אותך", היא המשיכה. "אבל גם, מה באמת עושה נישואים [mean] … שאתה הבעלים של אותי עכשיו ואני הבעלים שלך? אני לא מבין את החלק הזה."

מדוע אימה אודוקה הושעה כמאמן בוסטון סלטיקס?

ב-22 בספטמבר התפרסמה ידיעה שאיימה קיבל השעיה למשך שנה מה-NBA לאחר שלטענתו ניהל רומן עם חברה בארגון.

"בוסטון סלטיקס הודיעה היום שהקבוצה השעתה את המאמן הראשי אימה אודוקה לעונת 2022-23 בשל הפרות של מדיניות הקבוצה", הודיעה קבוצת הכדורסל בהודעה רשמית לעיתונות, לפי ארצות הברית היום. "החלטה לגבי עתידו עם הסלטיקס מעבר לעונה זו תתקבל במועד מאוחר יותר. ההשעיה נכנסת לתוקף באופן מיידי".

יום אחד לאחר שנחשפה ההשעיה של איימה, ניה הוציאה הצהרה ל Us Weekly ב-23 בספטמבר. "האהבה והתמיכה השוטפת מהמשפחה, החברים והקהילה בתקופה הקשה הזו חשובה לי כל כך", אמרה. "אני מבקש לכבד את הפרטיות שלי בזמן שאני מעבד את האירועים האחרונים. מעל הכל, אני אמא ואמשיך להתמקד בילדים שלי".

בינתיים, אימי התנצל בפני "השחקנים שלנו, האוהדים, כל ארגון הסלטיקס והמשפחה שלי" בהצהרה משלו. "אני מצטער שהצבתי את הצוות במצב הקשה הזה, ואני מקבל את החלטת הצוות", אמר יליד אורגון. "מתוך כבוד לכל המעורבים, לא תהיה לי תגובה נוספת".

נציגי לונג ואודוקה לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.קישור מקור