ניית'ן מגס נעצר בגין DUI

ניית'ן מגס נעצר בגין DUI

בעיה עם החוק. חָדָשׁ ברוכים הבאים לפלטוויל כוכב ניית'ן מגסמי האח של אוליביה פלאת' (לבית מגס), נעצר והואשם בגין DUI (נהיגה תחת השפעה) בפלורידה במרץ, בקשר יכול לאשר.

נתן, בן 19, נעצר בטמפה ב-11 במרץ, לפי הדו"ח הפלילי שהגיע לידי בקשר. "הנאשם נצפה מחוסר הכרה במושב הנהג ברכבו, בזמן שהרכב נדלק, במשאבות דלק של תחנת דלק", כתב השוטר פרקר בדו"ח המשטרה. "הנאשם הקיא על עצמו, ריח של משקה אלכוהולי בקע מפיו, הוא הטיח את דבריו והציג תנודה ניכרת. ביקשתי שהנאשם חולה יוכל לבדוק את עיניו והוא הסכים. לנתבע היה חוסר מרדף חלק וניסטגמוס מובהק ומתמשך בסטייה מירבית. לאחר מכן הסכים הנאשם לבצע תרגילי פיכחון בשטח והציג רמזים לליקוי. הנאשם סיפק דגימת נשימה של .087/.088% BrAC."

יליד וירג'יניה נלקח למעצר והוזמן בגין עוון מדרגה ראשונה DUI בכלא אוריינט רואד במחוז הילסבורו. הוא שוחרר באותו יום לאחר בעלה של גיסו ואחותו אוליביה, איתן פלאת'רשם ערבות במזומן.

נתן הופיע בבית המשפט ב-30 במרץ והודה בחוסר אשם. התיק מיועד למשפט מושבעים והוא אמור להגיע לבית המשפט לדיון וירטואלי ב-19 ביולי.

הנער ערך את הופעת הבכורה שלו ב-TLC בעונה 4 של ברוכים הבאים לפלטוויל. התוכנית עוקבת אחר משפחת פלאת' כשהיא נאבקת בבעיות ומתחים בין האם קים פלאת' ואבא בארי פלאת' וילדיהם הבוגרים כשהם גדלים ומתמרדים בחינוך המחמיר והמוגן שלהם. עונות 1, 2 ו-3 התמקדו מאוד בדרמה בין אשתו של איתן, אוליביה, והוריו. בסוף עונה 3, בני הזוג הסכימו לעבור מעיר הולדתו הקטנה של משפחתו של איתן, קהיר, ג'ורג'יה, כדי להתחיל חיים חדשים יחד בטמפה.

כשעונה 4 חזרה במאי, ניית'ן הצטרף לצוות כשעבר ממדינת הבית של משפחת מגס, וירג'יניה, כדי לגור עם איתן, 24, אוליביה, 24, ואחותו של איתן, מוריה פלאת'בעיר פלורידה.

"זו הפעם הראשונה שלי מחוץ לבית הוריי", אמר נתן בהקדמה שלו בבכורה של עונה 4. "אבא ואמא היו מאוד קפדניים כשגדלו, אני מניח שכמו הפלאת'ים. אחרי שסיימתי את כל הלימודים שלי, התחלתי לחשוב על 'בסדר, אז אני צריך לעזוב'. בדיוק מלאו לי 18, הייתי כמו, 'בוא נלך לחוות עוד חיים'. ואז איתן ואוליביה אמרו, 'היי, אנחנו שוכרים מקום בטמפה, אתה רוצה לפצל איתנו שכר דירה?' ואני הייתי כמו, 'כן, אני בפנים'. זה היה כמו החלטה בין לילה. סיפרתי לאמא ולאבא ולמחרת בלילה הלכתי".

מגס סירבה בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור