ניצול: קליי ג'ורדן מתאילנד מת בגיל 66: פרטים על המוות

ניצול: קליי ג'ורדן מתאילנד מת בגיל 66: פרטים על המוות

שורד: תאילנד סגן אלוף קליי ג'ורדן מת ביום חמישי, 19 במאי, בתו, שאנדה ג'ורדןהכריז בפייסבוק.

"קלי ברוקס ג'ורדן, אהובתי של אבא, הלך לגן עדן לפגוש את ישו ולהתאחד עם כלתו היפה!" היא כתבה דרך פייסבוק היום הזה. "אני ואני כל כך שבורי לב, אבל אנחנו מקבלים נחמה מהידיעה שהם ביחד והוא כבר לא סובל מכאבים. אנחנו אוהבים אותך, אבא! אתה לנצח תהיה הגיבור שלי!"

רק יום אחד לפני כן, שאנדה כתבה בפוסט נפרד בפייסבוק שאביה היה בטיפול נמרץ.

"בבקשה תתפללי עבור אבא שלי", היא ביקשה מחבריה בפייסבוק. "הוא ב [the] טיפול נמרץ ומתקשה. לאלוהים יש תוכנית, ולא משנה איך זה יהיה, אני פשוט לא רוצה שהוא יסבול. נא לומר תפילות. אעדכן יותר בהמשך. תודה לכולם."

בנוסף לשאנדה, ג'ורדן הותיר אחריו גם בן אנדי ג'ורדן. לשעבר ניצול המתמודד היה בעל מסעדה ממונרו, לואיזיאנה, והיה בן 46 כשלוהק לעונה 5 של סדרת הריאליטי המצליחה בשנת 2002. בעוד שהוא היה אחד המתחרים הוותיקים, ג'ורדן החזיק מעמד 39 ימים במהלך העונה וסיים במקום השני. מקום אחרי המנצח בריאן היידיק.

לאחר שהסדרה הגיעה לסיומה, ג'ורדן תיאר את "החוויה המטורפת" שלו אֲנָשִׁים.

"מי היה חושב שמישהו כמוני יתרוצץ על החוף בתאילנד?" הוא שאל לאחר שגמר העונה הוקרן בדצמבר 2002. "אני מרגיש מבורך מאוד על החוויה הזו והייתי עושה את זה שוב!!"

מוקדם יותר השנה מתה גם אשתו של ג'ורדן, לינדה ג'ורדן.

"אמא היפה והמתוקה והאוהבת שלי הלכה לגן עדן ביום חמישי, 17 בפברואר 2022", כתבה שאנדה ב פייסבוק ב-18 בפברואר לפני שהזכירה את מחלת אמה. "אני עדיין בהלם והלב שלי כואב כל כך, אבל אני מוצא נחמה בכך שהיא לא כואבת או נאלצת להתמודד עם מחלת הכליות שלה יותר. בקרוב יהיה לנו הספד רשמי, אבל רצינו למסור מידע על הסידורים שלה".

שלושה שבועות לפני כן, לינדה הודיעה באמצעות פייסבוק שהיא ובעלה מתמודדים עם אבחנה של COVID-19.

"קליי סבל מ-COVID במשך שישה ימים ואני סובל מזה [for] חמישה ימים," ציינה לינדה ב-25 בינואר. "זה בועט לי בתחת! אני לא יכול לחכות להרגיש שוב כמו בן אדם. תפילות בבקשה. כל מה שאני יכול לעשות זה לישון!"

לאחר שהודיעה על מותו של אביה ב-19 במאי, שאנדה המשיכה בהצהרה נפרדת בפייסבוק.

"אני פשוט שבורת לב", היא כתבה ביום שישי, 20 במאי. "אבא, זה כל כך קשה לשחרר אותך, אבל אני יודעת שאתה עכשיו עם אמא שוב ולא כואב לך. אני אוהב אותך בלי סוף. הגיבור שלי! אני אוהב אותך!"

קישור מקור