ניקול חימנו מגיבה לאובדן הריון

עדיין מרפא. ניקול חימנו הגיבה לאובדן ההיריון קורע הלב שלה של התינוק מספר 1 בפרק האחרון של המשפחה שנטל.

ילידת הרפובליקה הדומיניקנית, בת 26, פתחה את הטרגדיה בסטוריז שלה באינסטגרם בעקבות שידור החדשות ההרסניות ביום שני, 25 ביולי, פרק. "זה עדיין כואב לי", היא כתבה לצד אימוג'י לב שבור.

הפרק תיעד את המתמודדת לשעבר של מיס הרפובליקה הדומיניקנית כשנודע לה שהיא בהריון ומצפה לתינוק מספר 1 עם החבר שלה שוב ושוב, אלחנדרו פדרון.

מוקדם יותר בעונה 4 של המשפחה שנטל, אלחנדרו, בן 27, עשה טיול מפתיע לביתה של ניקול בקריביים בניסיון לזכות בחזרה את ניקול. בני הזוג לשעבר סיימו בעבר את הרומן שלהם בגלל שניקול תפסה את תושבת ברוקלין, ניו יורק, שולחת הודעות לנשים אחרות. לאחר הפצרותיו הרבות של אלחנדרו לזריקה שנייה, הזוג החליט להמשיך את מערכת היחסים שלהם בסתר למרות הסתייגויות הגדולות של משפחתה של ניקול.

Discovery+

"במציאות, אני עוברת תקופה של דיכאון וחרדה", אמרה למפיקים לאחר שגילתה את חדשות התינוק. "היחסים שלי עם אמא שלי גרועים מאוד. היחסים שלי עם אח שלי נוראיים, אנחנו אפילו לא מדברים אחד עם השני. אחרי שגיליתי שאני בהריון, הרגשתי מאוד מוטרד".

"הנשים במשפחה שלי, רבות מהן עשו את הטעות להביא ילדים לעולם עם גברים שכבר נשואים", המשיכה ניקול. "הייתי אמורה להיות בעלת מנטליות אחרת לגמרי כי למדתי בקולג', גדלתי רחוק מהכפר. ועשיתי את אותן טעויות שהאישה במשפחה שלי עשתה קודם לכן".

בעוד שאלחנדרו התחייב באחריותו לילד שטרם נולד, זמן לא רב לאחר מכן, נודע לניקול שסבלה מאובדן הריון. "יום אחד, אני קם ורואה שאני [started] לדמם יותר ויותר. אני מגיעה למרפאה, והבחורה שעושה את הסונוגרמה אומרת לי שזה אבד", היא פירטה.

בעקבות ההפלה ההרסנית, הודתה ניקול בפני אלחנדרו בשיחת טלפון שהיא חשה "עצובה" ועברה "רגע ממש קשה מאז איבדה את התינוק".

"כשהיא מסרה לי את החדשות שהתינוקת לא הצליחה, הרגשתי נורא", הסביר אלחנדרו בכתב וידוי. "כי הייתי מוכן להתחתן איתה ולהקים איתה משפחה, והיא אמרה לי שהיא מוכנה לקבל את זה גם איתי. אז זה לא היה קל לאף אחד מאיתנו".

קישור מקור