ניקול חימנו שווי נקי, כסף

ניקול חימנו שווי נקי, כסף

חלומות גדולים. שנטל המשפחה כוכב ניקול חימנו ידועה באישיותה הלוהטת בסדרת הריאליטי TLC. אבל יש עוד הרבה מה לדעת פדרו חימנואחותה הקטנה של רק המראה הטוב והשנינות שלה. המשיכו לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על השווי הנקי של ניקול, העבודה שלה ועוד!

מה התפקיד של ניקול חימנו?

במהלך פרק יוני 2022 של שנטל המשפחה, אחותו של פדרו פתחה על העבודה שלה ואיך זה לא הקריירה שלה לנצח. ניקול לקחה את השכלתה ברצינות רבה ואף סיימה את לימודיה בהצטיינות באוניברסידד הקאטוליקה סנטו דומינגו.

כיום היא עובדת "במשרד ציבורי עבור המדינה". למרות שהיא אמרה שהעבודה שלה "לא כל כך מסובכת", היא הודתה שזו לא עבודת החלומות שלה.

"זה רק לארגן דברים, אירועים, אבל זה תופס לי הרבה זמן ולוח הזמנים מאוד קפדני", היא אמרה למפיקים במהלך וידוי. "במציאות, זו לא עבודת החלומות שלי כי בחלומות שלי אני לא עובד."

"אני רוצה לחיות את חיי בטיולים. אני רוצה לחיות חיים מרהיבים. אם זה היה תלוי בי, הייתי עושה דברים אחרים", היא צחקה לפני שהוסיפה, "אני רוצה סוכר דדי".

לפי פרופיל האינסטגרם שלה, נראה שהיופי של הרפובליקה הדומיניקנית מוצא זמן לטייל למרות לוח הזמנים הכאוטי שלה, מכיוון שהיא שיתפה לאחרונה תמונות מספרד, פורטו ריקו וניו יורק.

בנוסף לעבודת היום שלה, ניקול גם מדגמנת בצד. היא אפילו התמודדה על תואר מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית לשנת 2021. למרות שהיא נפלה, היא הגיעה לטופ 10.

מה השווי הנקי של ניקול חימנו?

בעוד שהשווי הנקי של ניקול אינו ידוע כרגע, והיא לא הצליחה להגיע גבוה מספיק בתחרות מיס יוניברס DR כדי לקחת הביתה פרס כספי, נראה שהיא מצאה את "הסוכר אבא" שלה, מכיוון שהיא נצפתה לאחרונה עונדת טבעת אירוסין גדולה עם יהלום. .

אם השמועות נכונות והיא מאורסת לחבר שוב ושוב אלחנדרו פדרון, ייתכן שהחלום של ניקול מתגשם אחרי הכל שכן אלחנדרו עובד בשתי עבודות. בן 29 עובד בתור Junior Full Stack ביום וברמן בלילה.

קישור מקור