ניקול חימנו של משפחת שנטל גוונים את אשתו של פדרו שנטל

סכסוך משפחתי! המשפחה שנטל כוכב ניקול חימנו הצל אחיה פדרו חימנואשתו של, שנטל אוורטוטען "אף אחד לא יכול היה לסבול אותה".

ביום שני, 8 באוגוסט, פרק בתוכנית TLC, הצופים ראו את פדרו, בן 30, ושנטל, בן 31, מתאחדים ברפובליקה הדומיניקנית.

לאחר המפגש המחודש שלהם נראתה ניקול, בת 26, מדברת עם חברתה קורימה מורלה על הטמפרמנט של שנטל. היא הצהירה שקשה להתמודד עם גיסתה, והוסיפה, "היא הייתה צריכה לנסוע לארץ אחרת כדי למצוא גבר חף מפשע".

גם במהלך הפרק, ניקול ופדרו נפגשו כדי לתקן בעקבות הריב המגעיל שלהם. היא התנצלה על התנהגותה בעבר ואמרה שהיא רוצה לשחזר את מערכת היחסים שלהם, והוסיפה שאחיה תמיד יכול לבוא אליה.

ברגע שהאחים השלימו, ניקול אמרה לפדרו שהיא תמיד תנצל את ההזדמנות להגיד לו שהוא צריך לעזוב את שנטל.

TLC

המתמודדת לשעבר בתחרות היופי הייתה גלויה לגבי הסלידה שלה משנטל בעבר. במהלך הפרק ה-1 באוגוסט של ארוס בן 90 יום ספין-אוף, לידיה חימנו סיפרה לניקול על ביקור פתע שקיבלה משנטל.

"היא באה לכאן בגלל הבעיות שלה עם פדרו," נזכרה אמם של פדרו וניקול. "היא אומרת שפדרו לא שם לב אליה, שהוא רק עובד, עובד, עובד. שהם לא עושים כלום ביחד".

ניקול הגיבה, "אבל אני לא מבינה. למה היא חושבת שאתה יכול לעזור לה עכשיו אם היא מעולם לא ניסתה לנהל איתך מערכת יחסים או משהו?"

"כי היא מבינה שעכשיו אני שימושית עבורה," השיבה לידיה. היא הוסיפה כי לאחר שהקשיבה לצד של שנטל בסיפור, היא ביקשה מפדרו לספר את הגרסה שלו לדרמה. לידיה סיפרה לבתה על ה"סצנה" שעשתה שנטל מול עמיתיו לעבודה של פדרו באירוע של שעת שמח.

"למה הוא לא מתגרש מהאישה הזאת?" שאלה ניקול.

לאחר מכן היא שקלה מדוע היא האמינה שלשנטל יש בעיה עם פדרו עובד כל כך הרבה שעות כשהוא מנסה להתקדם בקריירה שלו כסוכן נדל"ן. "מחשש שהוא יעזוב אותה. היא רוצה שיהיה לה בן זוג שבו היא הכוכבת. איפה היא הכל ואיפה הגבר תמיד שם מאחוריה ככה", אמרה ניקול. "[Following] אחריה, כמו אידיוט. ולמרבה הצער, פדרו הוא לא הטיפוס הזה. פדרו הוא אדם מאוד חרוץ".

בהמשך השיחה ניקול ניבאה שנישואיהם של פדרו ושנטל יסתיימו בגירושים. "תמיד אמרתי לך שהנישואים שלהם ילכו עד הסוף," היא אמרה.

הפרק צולם לפני שיליד הרפובליקה הדומיניקנית הגיש בקשה לגירושין משנטל ב-27 במאי. בהגשה, פדרו אמר כי נישואיהם "הושברו באופן בלתי הפיך", על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר. כמו כן, נחשף כי הם נפרדו ב-27 באפריל.

ב-7 ביולי, שנטל הגישה תגובה וטענה שהאקס שלה בגד בה במהלך נישואיהם. יליד ג'ורג'יה ציין את הסיבות לפיצול שלהם כ"ניאוף מצד העותר" וכן "יחס אכזרי" מפדרו, כולל "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי". בנוסף, היא טענה כי נישואיהם "שברו ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

קישור מקור