שנטל-פדרו-המשפחה-שאנטל

ניקול טורחת את אשתו של פדרו שנטל

משפחה מעל הכל. למרות מערכת היחסים המנוכרת עם אחיה פדרו חימנו, שנטל המשפחה כוכב ניקול חימנו הגן עליו בחירוף נפש והטיח את אשתו, שנטל אוורטבתוך בעיות הזוגיות של בני הזוג.

במהלך סצנה ששודרה ביום שני, 1 באוגוסט בפרק של ארוס בן 90 יום ספינאוף, אמם של ניקול ופדרו, לידיה חימנוסיפרה לה על ביקורה המפתיע משנטל.

"היא הגיעה לכאן בגלל הבעיות שלה עם פדרו", הסבירה לידיה. "היא אומרת שפדרו לא שם לב אליה, שהוא רק עובד, עובד, עובד. שהם לא עושים כלום ביחד".

ניקול קטעה, "אבל אני לא מבינה. למה היא חושבת שאתה יכול לעזור לה עכשיו אם היא מעולם לא ניסתה לנהל איתך מערכת יחסים או משהו?"

TLC

"כי היא מבינה שעכשיו אני שימושית עבורה," אמרה לידיה. היא הסבירה שלאחר שהקשיבה לצד של שנטל בסיפור, בו אמרה ניקול שנטל משחקת את "הקורבן", היא שאלה את פדרו על הצד שלו וסיפרה לניקול על ה"סצנה" שעשה שנטל מול עמיתיו לעבודה של פדרו בשעה שמחה. מִקרֶה.

"למה הוא לא מתגרש מהאישה הזאת?" שאלה ניקול, לפני שקלטה מדוע היא חושבת שלשנטל יש בעיה עם פדרו שעבד כל כך הרבה כדי לנסות להתקדם בקריירה שלו כסוכן נדל"ן.

"מחשש שהוא יעזוב אותה. היא רוצה שיהיה לה בן זוג שבו היא הכוכבת. איפה היא הכל ואיפה הגבר תמיד שם מאחוריה ככה", אמרה כשהיא מתנשפת כמו כלב. "[Following] אחריה, כמו אידיוט. ולמרבה הצער, פדרו הוא לא הטיפוס הזה. פדרו הוא אדם מאוד חרוץ".

לידיה הסכימה עם התפיסה של ניקול בנוגע לבעיות הזוגיות של שנטל ופדרו. "לא רק זה, אלא [Pedro] יש לה הרבה פרויקטים ואין לה פרויקטים. אין לה מטרות", אמר עורך הדין.

"העניין של שנטל זה לעשות את הציפורניים, השיער והאיפור שלה. כלומר, כאילו, מה היא עוד רוצה?" ניקול היכה בחזרה.

אחותו הקטנה של פדרו אמרה אז שהיא חזה שמערכת היחסים שלו עם שנטל לא תימשך. "תמיד אמרתי לך שהנישואים שלהם ילכו עד הסוף," המשיכה ניקול. לידיה אמרה שפדרו מתכוון להזמין את הטיסה הבאה לרפובליקה הדומיניקנית כדי להתעמת עם שנטל והיא שאלה את ניקול אם היא תרצה לראות את אחיה בתוך הניכור שלהם.

"כמובן! אני אתמוך באחי," אמרה ניקול. "ואני אתמוך בו כדי שהוא יתגרש. אם הוא רוצה להתגרש מחר, מחר נמצא לו עורך דין ונתגרש ממנו מכאן".

היא גם הביעה שאחיה לא יתקשה לחזור ולמצוא אישה אחרת לאחר גירושיו מאשתו. "יש כאן הרבה נשים, כל מיני נשים, טובות יותר משנטל", הוסיפה ניקול. "יפה יותר משנטל עם גוף טוב יותר משנטל."

ניקול חימנו של משפחת שנטל היא אישה עובדת!  גלה את העבודה שלה ואיך היא מרוויחה כסף
TLC

לידיה אמרה שהם פשוט יצטרכו לחכות עד שפדרו יגיע כדי לשאול אותו מה הוא מתכנן לעשות הלאה. "מה שהוא צריך לעשות זה להתגרש מהאישה הזו," אמרה ניקול. "זה הדבר היחיד שהוא צריך לעשות."

קישור מקור