ניקול טורקת את הערת ההפלה של טרולים

אומר את האמת שלה. המשפחה שנטל כוכב ניקול חימנו הטיחו טרולים שכינו את ההפלה שלה עם תינוק מס' 1 שלה "קארמה" אחרי הדרך שבה היא התייחסה לאחיה פדרו חימנואשתו של, שנטל חימנו (לבית אוורט).

ילידת הרפובליקה הדומיניקנית, בת 26, פנתה לסטורי שלה באינסטגרם ביום רביעי, 3 באוגוסט, כדי לשתף צילום מסך של התגובה הגסה שקיבלה מצופה. "קארמה במיטבה, זו הסיבה שאיבדת את התינוק שלך", נכתב בחשבון האנונימי. "כי אפילו אלוהים יודע שלא כדאי להביא ילד לעולם."

"אנשים ממש משוגעים, להתייחס לתינוק שכבר לא איתי, תכבד את ה-או!!" היא כתבה בתגובה. בשקופית אחרת הוסיפה ניקול, "הם מדברים על קארמה, תזכרו [that] יש לך חברים, אחיות, משפחה! זה יכול לקרות לכל אחד".

ההערות הקשות עוקבות אחר חשיפת המתמודדת לשעבר של מיס הרפובליקה הדומיניקנית כי נודע לה שהיא בהריון ומצפה לתינוק מס' 1 עם החבר שלה שוב ושוב, אלחנדרו פדרון.

"תפסיק לדבר, לא אכפת לי מה אומרים עליי, גם לא היה לי אכפת", המשיך כוכב ה-TLC. "עכשיו אל תתעסק עם התינוק שלי."

האח הצעיר ביותר של חימנו קיבל תגובת נגד גדולה מהצופים בעקבות פרק יום שני, 1 באוגוסט, שבו הטיחה את אשתו של אחיה על שהגיעה לאי הקריבי כדי לדבר עם אמה, לידיה חימנו, במאמץ לתקן את מערכת היחסים שלה עם פדרו. "למה הוא לא מתגרש מהאישה הזאת?" היא התלוננה בפני אמה. "יש כאן הרבה נשים, כל מיני נשים, טובות יותר משנטל".

מוקדם יותר בעונה, החבר של ניקול נסע ל-DR בניסיון לזכות בה בחזרה לאחר שהוא נתפס בעבר שולח הודעות לנשים אחרות. אחרי הפצרות הרבות של התושבת בברוקלין, ניו יורק להזדמנות שנייה, כולל שיחה עם חברתה הטובה, קורימה מורלה, הזוג החליט לתת למערכת היחסים שלהם הזדמנות נוספת – למרות ההסכמה הגדולה של משפחתה. לאחר שבני הזוג בדקו גם את הלהבה של מערכת היחסים הפיזית שלהם בעקבות נסיעתו, נודע לניקול שהיא בהריון.

Discovery+ (2)

"במציאות, אני עוברת תקופה של דיכאון וחרדה", אמרה למפיקים לאחר שגילתה את חדשות התינוק. "היחסים שלי עם אמא שלי גרועים מאוד. היחסים שלי עם אח שלי נוראיים, אנחנו אפילו לא מדברים אחד עם השני. אחרי שגיליתי שאני בהריון, הרגשתי מאוד מוטרד".

לאחר ששמע על הריונה של ניקול, אלחנדרו התחייב באחריות מלאה לילד שלהם, גם אם זה אומר שהוא צריך למצוא שלוש מקומות עבודה כדי לפרנס את משפחתו הקטנה.

"כשקיבלתי את הבשורה שאני הולך להיות אבא, שמחתי מאוד", הוא אמר למפיקים, "מעולם לא חשבתי שלהולדת תינוק זה יאחד בינינו, אבל זה משהו שהולך לתת לנו חשוב אושר במערכת היחסים שלנו."

לרוע המזל, זמן לא רב לאחר מכן, נודע לניקול שהיא סבלה מהפלה. "יום אחד, אני קם ורואה שאני [started] לדמם יותר ויותר. אני מגיעה למרפאה, והבחורה שעושה את הסונוגרמה אומרת לי שזה אבד", היא פירטה בעצב בווידוי סולו.

"כשהיא מסרה לי את החדשות שהתינוק לא הצליח, הרגשתי נורא", הסביר אלחנדרו בכתב וידוי. "כי הייתי מוכן להתחתן איתה ולהקים איתה משפחה, והיא אמרה לי שהיא מוכנה לקבל את זה גם איתי. אז זה לא היה קל לאף אחד מאיתנו".

המשפחה שנטל משודר בימי שני TLC בשעה 20:00 ET.

קישור מקור