ניקול פרנזל של האח הגדול, ויקטור ארויו על תינוק מספר 2

מטרות משפחתיות! אח גדול בוגרים ניקול פרנזל ו ויקטור ארויו פתחו לגבי היותם הורים בפעם הראשונה לאחר שקיבלו את פני בנם, חץ, ביולי 2021. "כל שלב הוא כל כך כיף, אבל רק לראות את העולם דרך העיניים שלו, זה כל כך מרגש", אומרת ניקול בקשר בראיון וידאו בלעדי.

"כשהוא נרדם ממש על החזה שלי והוא הכי שליו, רגוע – והוא רק רוצה שתחבק אותו – זה פשוט ממיס לי את הלב", מוסיף ויקטור בן ה-31. "כלומר, זה באמת מדהים."

הזוג, שמסכים שהורות היא "כל כך מתגמלת", נפגשו בזמן שהתחרו בעונה 18 של אח גדול, שם הוכתרה ניקול בת ה-30 לזוכה במקום הראשון, שנתיים בלבד לאחר שהצטרפה לראשונה לתוכנית. לאחר שעורר מערכת יחסים רומנטית בשנת 2017, אנשי הריאליטי בטלוויזיה התמודדו בעונה 31 של המירוץ למיליון.

ויקטור ויליד מישיגן קשרו את הקשר במרץ 2021, ארבעה חודשים לאחר שקיבלו את חץ בברכה. למרות שניקול וויקטור מאוהבים עד מעל הראש בקטנה שלהם, הם מוכנים לתת לו אח!

באדיבות ניקול פרנזל/אינסטגרם

"אנחנו הולכים להתחיל לנסות שוב בקרוב. פשוט מאוד רצתה להגיע לרף של שנה", אומרת ניקול כשהיא צריכה להחלים כראוי מהלידה של חץ בחתך הקיסרי. "פשוט הייתי זקוקה לזמן כדי להקל על דרכי לאמהות."

בעוד שהורות הייתה חגיגת אהבה גדולה עבור הזוג, ניקול וילידת קליפורניה חוו מאבקים בהעלאת חץ. בניסיון ליידע הורים אחרים שהם לא לבד, בני הזוג שיתפו פעולה בתחרות Babyganics #Pootraits, שבה הזוכים זוכים באספקת חיתולים לשנה.

"אני נשלח הביתה עם התינוק הזה במשקל 6 ק"ג ואנחנו אחראים עליו. אז מה שוויקטור ואני עשינו מלבד החלפת חיתול וכאלה, אני חושבת שזה יהיה השינה", אומרת ניקול, תוך שהיא מסבירה שהם לקחו משמרות של שש שעות עם חץ.

"הרגע נתקלנו בכל האתגרים החדשים האלה שלעולם לא תחשוב עליהם, אתה יודע, עכשיו שיש לך את התינוק הזה שאתה אחראי עליו ואפילו עכשיו", מוסיף ויקטור. "אנחנו פשוט סומכים אחד על השני."

ה אתגר alum מגלה שהם גם מקבלים עזרה בתפקיד התינוק מבני משפחה, שלעתים קרובות נותנים להם עצות ומשוב על טכניקות ההורות שלהם. ניקול וויקטור מתגאים בכך שהם מראים את הצד הלא זוהר של הורות, ואפילו משתפים את המאבקים שלהם ברשתות החברתיות.

"אני פשוט רואה שאנשים עושים את זה נורמלי לחזור אחורה וכאילו אני עדיין כבדה 30 קילו מאשר כשנכנסתי להריון עם חץ", משתפת ניקול. זה פשוט לא קל לחזור אחורה. ולא שאני אוהב באמת אי פעם אחזור או אכפת לי לחזור. אני מנסה לעשות בחירות קטנות ובריאות יותר. הבנתי שזה לוקח קצת יותר זמן ממה שאתה חושב."

קישור מקור