ניק קרטר אונס: פרטי המקרה של מליסה שומאן

ניק קרטר נתבע על ידי שאנון רות על כך שלכאורה תקף אותה מינית כשהייתה קטינה בשנת 2001. עם זאת, זו לא הפעם הראשונה שהוא מתמודד עם האשמות על תקיפה מינית. מליסה שומאןחברה לשעבר בלהקת הבנות Dream, לקחה הבלוג האישי שלה ב-21 בנובמבר 2017, לטעון שהיא נאנסה על ידי ניק ב-2003. המבט של הבקסטריט בוי הכחיש את כל ההאשמות. גלול למטה לכל מה שאנו יודעים.

האם ניק קרטר הואשם באונס מליסה שומאן?

בפוסט בבלוג, הזמרת טענה שהיא הייתה רק בת 18 כשהבקסטריט בוי הזמין אותה לבלות בדירתו בסנטה מוניקה. הם עבדו על אותו סרט טלוויזיה, ומליסה אמרה שהיא הלכה למקום שלו עם חברתה ביום חופש. לאחר שציינה שניק "סיפק משקאות חריפים" עבורם, היא טענה שהוא "שאל אותי אם אני רוצה להיכנס למשרד שלו ולהאזין למוזיקה חדשה שהוא עובד עליה". "באופן טבעי התחלנו להתנשק", טענה, אבל "הוא היה מודע לכך שאני בתולה ושאני מחזיק בערכים נוצריים שמרניים דתיים. הייתי קולני לגבי זה. כולם ידעו על זה, כולל אלה שחזרו בי".

היא טוענת שהיא חשה לא בנוח כשניק הביא אותה לשירותים, אבל אחרי שהיא שאלה אותו למה הם שם, "הוא אז [picked] קמתי, הניח אותי על השיש בשירותים והתחיל לפתוח את כפתורי המכנסיים שלי. אמרתי לו שאני לא רוצה להמשיך. לא היה אכפת לו." היא טוענת שהוא אמר שהוא לא יספר לאף אחד, ולדבריה זו לא הסיבה שהיא לא רצתה לעשות את זה. "הוא המשיך לבצע בי מין אוראלי. אמרתי לו להפסיק, אבל הוא לא. אז כיביתי את האור בשירותים כדי שלא אראה כלום. הוא המשיך להדליק את האור כי הוא אמר לי שהוא רוצה להסתכל עליי".

מליסה טענה שניק דרש ממנה לבצע בו בעל פה, וכעסה כשסירבה. "זה היה ברור לי שאני לא יכול לעזוב. הוא היה חזק והרבה יותר גדול ממני, ולא היה סיכוי שאוכל לפתוח את הדלת הזו או שמישהו יעזור לי. חברה שלי לא יכלה לעזור לי, אפילו לא ידעתי איפה היא נמצאת", כתבה. "אז כשהוא הניח את ידי על איבר מינו, המחשבה שלי הייתה הדרך היחידה לצאת החוצה הייתה לגרום לו לסיים את מה שהוא התחיל. שם ראיתי את עצמי, את ההשתקפות שלי, צופה בעצמי עושה משהו שנמאס לי ממנו. לראות את עצמי מותקף, נאלץ לבצע מעשה בניגוד לרצוני".

Broadimage/Shutterstock

יליד קליפורניה אמר שהדברים רק החמירו משם. "הוא זרק אותי על המיטה וטיפס עליי. הוא היה חסר רחמים, סירב לקבל את ה"לא שלי" כתשובה. הוא היה כבד, כבד מכדי לצאת מתחתיו. ואז הרגשתי את זה, הוא הכניס לתוכי משהו. זה נעשה", טענה מליסה. "הדבר היחיד שהחזקתי בו כסגולה נהרס. הלכתי בצליעה, סובבתי את ראשי לשמאלי והחלטתי שפשוט אלך לישון עכשיו. רציתי להאמין שזה סוג של סיוט שאני חולם".

האם מליסה שומאן הגישה כתב אישום בגין תקיפה לכאורה של ניק קרטר?

מליסה הסבירה שהיא עזבה בבוקר ולא סיפרה לחברה שליווה אותה מוקדם יותר בערב. על פי הדיווחים, ניק התקשר אליה שוב ושוב, ולבסוף היא נאלצה לדבר איתו בחלון ראווה שבו הם עושים דואט, ושם למדה את המנהל החדש שלה באותה תקופה, קנת קריר, היה החבר הכי טוב שלו. לאחר המפגש המביך, המנהל שלה מנע ממנה לכאורה לעשות עוד ראווה.

לאחר מכן היא טענה שהיא בעצם רצתה להגיש כתב אישום כשהאירוע לכאורה התרחש. "הבטחתי למנהל שלי דאז, נילס לארסן, שרציתי לבוא קדימה", אמרה. "הוא שמע אותי ואמר שהוא יערוך חקירה וינסה למצוא לי עו"ד טוב, כי בכוונתי להגיש כתב אישום. מאוחר יותר הוא הודיע ​​לי שלמתעלל שלי יש את הליטיגטור הכי חזק בארץ".

עם זאת, מליסה הבינה שאין לה את הכסף להילחם בזה בבית המשפט. "אמרו לי שכנראה אקבר בהשפלה, יאשים אותי ברעב לתהילה, ובסופו של דבר זה יפגע בי מקצועית וגם פומבית".

האם ניק קרטר הואשם על התקיפה לכאורה?

בספטמבר 2018, תובעים בלוס אנג'לס בחרו שלא להגיש כתב אישום על תקיפה מינית נגד ניק מכיוון שחוק ההתיישנות פג.

"הצד המדווח טען כי בשנת 2003 היא הייתה קורבן לתקיפה מינית שביצע החשוד בדירתו", הניירת שהגיעה לידי בקשר והוגש על ידי משרד התובע המחוזי של מחוז לוס אנג'לס שצוין באותה עת. "הקורבן היה בן 18 בזמן התקיפה".

"חוק ההתיישנות פג ב-2013", נמשכה הניירת המשפטית. "לכן, ניתוח של נקודות החוזק והחולשה של הראיות אינו מוצדק והנושא נדחה".

כיצד הגיבה מליסה שומאן לביטול התיק שלה?

מליסה הגיבה לידיעה שהתיק הוגש פוסט בבלוג ששותף ב-11 בספטמבר 2018. "אני ומשפחתי היינו מודעים היטב לסבירות שהתיק שלי לא ניתן לתביעה עקב חוק ההתיישנות בקליפורניה לגבי אונס ששונה ב-2016", היא פתחה.

"זה מצער שהחוק אינו רטרואקטיבי לחלוטין כדי להתאים לתקיפות שקרו בעבר, בלי קשר לאחור", המשיך זמר "This Is Me". "זה נותן לי נחמה גדולה לדעת שהעדות שלי מתועדת במלואה, נחקרה ואטומה לעתיד במידת הצורך על ידי אכיפת החוק".

זמרת החלומות מליסה שומאן מתארת ​​בצורה חיה את ניק קרטר שאנס אותה לכאורה בשנת 2002
צ'לסי לורן/שטרסטוק

"מסרתי את הצהרתי, כמו שאר העדים", הוסיפה בפוסט. "להתבטא היה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות עבור עצמי, ואני מקווה שזה נותן השראה לאחרים לעשות את אותו הדבר אם זה מרגיש להם נכון."

בינתיים, עורך הדין של ניק, מייקל הולץסיפר CNN בהצהרה, "ניק קרטר קיבל אישור היום כאשר משרד התובע המחוזי של מחוז לוס אנג'לס דחה את ההאשמות נגדו".

"ניק הכחיש את ההאשמות הללו מאז שנודע לו לראשונה בשנה שעברה, והיה בטוח שהתובע המחוזי יגיע למסקנה שאין בסיס להגיש נגדו כתב אישום", צוין בהודעה. "הוא שמח לשים את העניין הזה מאחוריו".

אם אתה או מישהו שאתה מכיר היית מִינִימנוצלת לרעה, התקשר ל לאומי מִינִי תקיפה קו חם בטלפון 1-800-656-HOPE (4673). איש צוות מיומן יספק תמיכה סודית, נטולת שיפוט, כמו גם משאבים מקומיים כדי לסייע בריפוי, החלמה ועוד.קישור מקור