ניק קרטר מחייך כולם על רקע האשמות על תקיפה מינית: תמונות

ניק קרטר נראה מחייך בזמן שיצא עם ה בקסטריט בויז לאחר הוא הואשם בתקיפה מינית של קטין ב -2001.

יליד ניו יורק, 42, הצטרפו חבריו ללהקה איי ג'יי מקלין, האווי דורו, בריאן ליטרל ו קווין ריצ'רדסון בעת ביקור בבניין האמפייר סטייט בניו יורק ביום חמישי, 8 בדצמבר. קרטר היה כולו חיוך כשעמד במרכז הקבוצה וכרך את זרועותיו סביב דורו, 49, ומקלין, 44.

היציאה הגיעה באותו יום שהתפרסמה חדשות שקרטר נתבע על ידי שאנון רות. על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר ב-8 בדצמבר, רות – בעלת שיתוק מוחין ואוטיזם – טענה כי קרטר הזמין אותה לכאורה לאוטובוס ההופעות שלו לאחר הופעה כשהייתה בת 17. היא אמרה שהוא הציע לה לשתות והיא ביקשה מיץ תפוחים, למרות שחבר להקת הבנים לכאורה נתן לה "משקה בצבע אדום" שהוא כינה "מיץ VIP". רות אמרה שהיא מאמינה כעת שהמשקה היה מיץ חמוציות ואלכוהול.

במסמכים, רות טענה כי קרטר הכריח אותה לבצע בו מין אוראלי ולאחר מכן תקף אותה לאחר מכן. רות הוסיפה כי הוא איים לכאורה שיפנה אחרים נגדה אם תדווח על ההאשמות. בעקבות התקרית טענה רות כי נדבקה בנגיף הפפילומה האנושי (HPV) וסבלה מטראומה קשה וממצוקה רגשית.

סוכנות מגה

מייקל הולץאמר עורך דינו של קרטר בקשר בהצהרה מ-8 בדצמבר כי הטענות נגד "אני רוצה את זה ככה הזמר" הן "שגויות לחלוטין" והן "חסרות טעם מבחינה משפטית".

"למרבה הצער, כבר כמה שנים, גברת רות עברה מניפולציות להעלות האשמות שווא על ניק – וההאשמות הללו השתנו שוב ושוב ומהותיות לאורך זמן", אמר עורך הדין. "אין שום דבר בטענה הזו, שאין לנו ספק שבתי המשפט יבינו במהירות".

ההאשמות של רות אינן הפעם הראשונה שקרטר הואשם בתקיפה מינית. בנובמבר 2017, חבר להקת Dream לשעבר מליסה שומאן הציגה טענות משלה בפוסט אישי בבלוג שנמחק מאז.

בהצהרתה טענה שומאן שקרטר הזמין אותה וחבר לדירתו בסנטה מוניקה כשהייתה בת 18. לאחר שלכאורה "סיפקה[ing] אלכוהול" לנשים, טען שומאן שקרטר הביא אותה לחדר אחר כדי להאזין למוזיקה שעליה עבד.

לאחר שהם התחילו להתנשק, שומאן אמר לקרטר שהיא "לא רוצה להמשיך יותר" אבל "לא היה אכפת לו".

"זה היה ברור לי שאני לא יכול לעזוב", פירט שומאן בפוסט. "הוא היה חזק והרבה יותר גדול ממני, ולא היה סיכוי שאוכל לפתוח את הדלת הזו או שמישהו יעזור לי. חבר שלי לא יכל לעזור לי. אפילו לא ידעתי איפה היא."

הזמר "כולם" הכחיש את ההאשמות בזמנו, והתעקש בהצהרה שהגיעה לידי CNN שהוא "תמיד היה מכבד ותמך" בשומאן.

קרטר לא הואשם לאחר ששומאן ניגש. הזמרת "He Loves U Not" הגיבה להחלטה המשפטית בפוסט שנמחק בבלוג, וקבעה כי היא "מודעת היטב לסבירות [her] התיק לא הועמד לדין עקב חוק ההתיישנות בקליפורניה לגבי אונס, ששונה ב-2016".

"זה נותן לי נחמה גדולה לדעת שהעדות שלי מתועדת במלואה, נחקרה ואטומה לעתיד במידת הצורך על ידי רשויות אכיפת החוק", המשיך שומאן. "להתבטא היה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות עבור עצמי, ואני מקווה שזה נותן השראה לאחרים לעשות את אותו הדבר אם זה מרגיש להם נכון."

אם אתה או מישהו שאתה מכיר עבר התעללות מינית, התקשר ל- מוקד תקיפה מינית ארצי בטלפון 1-800-656-HOPE (4673). איש צוות מיומן יספק תמיכה סודית, נטולת שיפוט, כמו גם משאבים מקומיים כדי לסייע בריפוי, החלמה ועוד.

קישור מקור