ניק קרטר נתבע בגין אונס של קטין מאת שאנון רות: פרטים

זמר בקסטריט בויז ניק קרטר נתבע בגין תקיפה מינית לכאורה של קטין בשנת 2001.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר, שאנון רות טענה שהיא הייתה בת 17 כאשר קרטר, בן 42, הזמין אותה לכאורה לאוטובוס ההופעות שלו בעקבות קונצרט. לאחר ששאלה אותה אם היא רוצה משקה, רות טענה שביקשה מיץ תפוחים, אך קרטר נתן לה לכאורה "משקה בצבע אדום", שקרטר כינה "מיץ VIP".

רות, שיש לה שיתוק מוחין ואוטיזם, טוענת כעת שהיא חושבת שהמשקה היה קוקטייל של מיץ חמוציות ואלכוהול, לפי הרופאים. לאחר מכן היא טענה כי קרטר הכריח אותה לבצע בו מין אוראלי ולאחר מכן תקף אותה לאחר מכן, ואיים להפנות אחרים נגדה אם תעלה את ההאשמות. רות טענה כי נדבקה בנגיף הפפילומה האנושי (HPV) לאחר התקרית וסבלה מטראומה קשה וממצוקה רגשית.

נציג של קרטר לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

זו לא הפעם הראשונה שקרטר הואשם בתקיפה מינית. בנובמבר 2017, חבר להקת Dream לשעבר מליסה שומאן טענה באמצעות הבלוג האישי שלה בפוסט שנמחק מאז שהיא נאנסה על ידי יליד ג'יימסטאון, ניו יורק.

בהצהרה שלה, שומאן טענה שהיא הייתה בת 18 כשקרטר הזמין אותה וחבר לדירתו בסנטה מוניקה. לאחר לכאורה "לספק[ing] משקאות חריפים" לשתי הצעירות, שומאן טען שזמר "כולם" הביא אותה לחדר אחר כדי להאזין למוזיקה עליה עבד באותה תקופה.

"באופן טבעי התחלנו להתנשק," היא טענה. "הוא היה מודע לכך שאני בתולה, ושאני מחזיק בערכים נוצריים דתיים שמרניים. הייתי קולני לגבי זה. כולם ידעו על זה, כולל אלה שחזרו בי".

צ'לסי לורן/שטרסטוק

שומאן המשיכה בהצהרה שלה, "אמרתי לו שאני לא רוצה להמשיך יותר. לא היה אכפת לו. … הוא המשיך לבצע בי מין אוראלי. אמרתי לו להפסיק, אבל הוא לא. אז כיביתי את האור בשירותים כדי שלא אראה כלום. הוא המשיך להדליק את האור כי הוא אמר לי שהוא רוצה להסתכל עליי".

"זה היה ברור לי שאני לא יכול לעזוב", כתב שומאן. "הוא היה חזק והרבה יותר גדול ממני, ולא היה סיכוי שאוכל לפתוח את הדלת הזו או שמישהו יעזור לי. חבר שלי לא יכל לעזור לי. אפילו לא ידעתי איפה היא."

קרטר הכחיש את ההאשמות בזמנו והתעקש בהצהרה שהגיעה לידי CNN שהוא "תמיד היה מכבד ותמך" בשומאן.

"מליסה מעולם לא הביעה בפניי בזמן שהיינו ביחד או בשום זמן מאז שכל דבר שעשינו לא היה בהסכמה", אמר זוכה פרס הווידאו של MTV.

קרטר לא הואשם לאחר ששומאן ניגש.

מאוחר יותר כתב שומאן בפוסט שנמחק בבלוג כי היא ומשפחתה "היו מודעים היטב לסבירות [her] התיק לא הועמד לדין עקב חוק ההתיישנות בקליפורניה לגבי אונס, ששונה ב-2016".

"זה נותן לי נחמה גדולה לדעת שהעדות שלי מתועדת במלואה, נחקרה ואטומה לעתיד במידת הצורך על ידי רשויות אכיפת החוק", המשיכה. "להתבטא היה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות עבור עצמי, ואני מקווה שזה נותן השראה לאחרים לעשות את אותו הדבר אם זה מרגיש להם נכון."

קישור מקור