ניתוח הרזיה בחורף אוורט

ניתוח הרזיה בחורף אוורט

קבל את זה, ילדה! חורף אוורט יצאה למסע הרזיה ציבורי מאז הופיעה לראשונה כחלק מאחות שנטל חימנו קו הסיפור של (לבית אוורט) בעונה 4 של TLC's ארוס בן 90 יום. משפחות אוורט וג'ימנו המשיכו לחלוק את מסעם בספין-אוף משלהן,המשפחה שנטל. במהלך עונה 4 של התוכנית, וינטר עשתה צעד משמעותי לבריאותה ועברה ניתוח להרזיה.

מסע הירידה במשקל של חורף אוורט

במהלך עונה 2 של המשפחה שנטל, וינטר לקח מצלמות לפגישת ייעוץ לניתוח בריאטרי. היא שקלה 313 פאונד באותו זמן, והתוכנית צולמה מתישהו ב-2020.

ביולי אותה שנה, וינטר יצאה לאינסטגרם כדי לחשוף את זה ירד 50 קילו.

"התמונה משמאל צולמה לפני כמה שנים. אז הייתי בסביבות 330 פאונד", כתבה ווינטר תמונה של לפני ואחרי שלה. "זה היה הכבד ביותר ששקלתי אי פעם. כל כך הרבה מצבים מצערים הקיפו אותי והפוקוס שלי היה מכוון החוצה. בזמן הזה, הבריאות שלי בהחלט לא הייתה בראש סדר העדיפויות".

ילידת ג'ורג'יה אמרה ש"הגוף שלה צועק לעזרה", אבל היא לא ידעה איך להתחיל את מסע הירידה במשקל שלה. בסופו של דבר היא הציבה יעד כושר ושינתה את נקודת המבט שלה על ירידה במשקל ולפני שידעה זאת, הקילוגרמים העודפים ירדו מיד.

"בשנת 2020 שיניתי לחלוטין את נקודת המיקוד שלי. במקום להתמקד במה שאני רוצה, ניסיתי להתמקד יותר במי אני", הוסיפה. "זו לא הייתה דרך קלה, אבל הצלחתי. זה רק למטה מכאן!"

החורף אוורט קיבל השראה מה"בארבי לירידה במשקל"

בעקבות הפרידה מהחבר שלה לטווח ארוך ג'ה קינגוינטר החליטה להתמקד בעצמה ואז החליטה לעבור ניתוח להרזיה.

"אחרי הפרידה, ישבתי בחדר שלי וגלשתי דרך TikTok וראיתי את ברבי לירידה במשקל", אמר וינטר בבכורה של העונה הרביעית של המשפחה שנטל. "היא סיפרה את הסיפור שלה על איך שהיא עברה את הניתוח הבריאטרי במקסיקו. אז החלטתי לעשות קצת מחקר ולבדוק את הרופאים שלה והחלטתי שזו תהיה הזדמנות מצוינת עבורי".

Winter Everett עבר ניתוח הרזיה בטיחואנה, מקסיקו

וינטר החליטה שהיא תיסע למקסיקו כדי לעבור את הניתוח הבריאטרי שלה על ידי אותם מנתחים כמו ברבי לירידה במשקל. הליך שרוול הקיבה, הנקרא גם כריתת קיבה בשרוול, הוא סוג של ניתוח בריאטרי המכווץ את הקיבה למטרת ירידה במשקל לטווח ארוך.

מרתיע ככל שיהיה, ווינטר לא נאלץ להתמודד לבדו עם הניתוח. אמא שלה, קארן אוורטוהאחות שנטל היו שם לצדה כדי להציע תמיכה.

בעודה מנחמת את אחותה לפני הניתוח, שנטל הבטיחה לווינטר ש"יהיה בסדר", והוסיפה שזו התחלה של התחלה חדשה עבורה.

לאחר שהרגיעה את וינטר, שנטל ממשיכה להסביר שהמנתח יסיר 75 אחוז מהבטן של אחיה.

המשך לגלול למטה כדי לראות תמונות לפני ואחרי של מסע הירידה במשקל של חורף!

קישור מקור