ניתוח להורדה במשקל '90 יום ארוס: לפני ואחרי

ניתוח להורדה במשקל '90 יום ארוס: לפני ואחרי

אחרי שעשו את הופעת הבכורה שלהם בריאליטי טלוויזיה, רובם ארוס בן 90 יום כוכבים משתמשים בכסף שהם מרוויחים מהתוכנית כדי לשפר את המראה שלהם באמצעות ניתוח. בעוד שחלקם בוחרים בניתוחים קוסמטיים ופלסטיים, חברי צוות אחרים אוהבים אנג'לה דים, טיפאני פרנקו ו חורף אוורט בחרה לעבור ניתוח הרזיה.

אנג'לה, שעשתה את הופעת הבכורה שלה בעונה 2 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עם מייקל אילסאנמי, היה הראשון מבין השחקנים שעבר ניתוח בריאטרי. למרבה הצער, היא לא זכתה לתמיכה רבה כפי שרצתה מבעלה כאשר חשפה שהיא תעבור ניתוח הרזיה ארוס 90 יום: באושר ועושר? עונה 5 tell-all, ששודרה באוקטובר 2020.

מייקל לא אישר שיליד ג'ורג'יה יכנס מתחת לסכין והוא גם התעקש שהוא אוהב אותה לא משנה משקלה וגודלה. עם זאת, אנג'לה הרגישה שניתוח הרזיה הוא ההחלטה הטובה ביותר לבריאותה. יליד ניגריה התעצבן כשנודע לו שאשתו קיבלה את ההחלטה ותמשיך בה בניגוד לרצונו.

במרץ 2021, אנג'לה אישרה זאת Us Weeklyהיא עברה ניתוח שרוול קיבה באוגוסט 2020. עד שחזרה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 6 לסיכום, היא כבר איבדה 106 פאונד.

במהלך אותו דבר, נראה שמסע ניתוח ההרזיה של אנג'לה נתן לה השראה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 6 כוכבת טיפאני.

"אני עוברת את אותו ניתוח שאנג'לה עברה בעוד יומיים", טיפאני, שעשתה את הופעת הבכורה שלה בעונה 1 של 90 יום ארוס: הדרך אחרת עם רונלד סמיתאמר למארח שון רובינסון.

אנג'לה ענתה, "אהה לא אמרת לי! אני כל כך שמח בשבילך!"

"כן, אני מתרגש. זה היה תהליך ארוך", אמרה ילידת ניו ג'רזי והוסיפה שגם בעלה היה נגד ההחלטה. "[Ronald] לא תמך בהתחלה, אבל אני פשוט יודע עם כל מה שקורה בחיים שלי עכשיו, זה כמו הצעד הנכון עבורי".

רונלד נד בראשו לפני שהתערב. "כלומר, לי ולטיפאני, היו לנו הרבה ויכוחים על הנושא הזה", הוא אמר, וחשף מדוע לא אישר את ניתוח ההרזיה של אשתו. "למה לא להשקיע בעבודה, זו הגישה שלי לזה. אתה תעריך את התוצאות הרבה יותר."

אנג'לה הסכימה עם ילידת דרום אפריקה אבל הסבירה שאולי היה קל יותר לטיפאני, שהייתה בסוף שנות ה-20 לחייה, לרדת במשקל באמצעות תזונה מסורתית ופעילות גופנית, אבל זה היה קשה לה יותר מאז שהייתה באמצע שנות ה-50 לחייה.

"זה לא הולך להיות קל," טענה טיפאני. "זה יהיה ממש קשה כי הניתוח משנה את האוכל שאתה יכול לקחת [in]אבל זה לא משנה את דעתך אז זו העבודה שצריך לעשות אחרי הניתוח”.

אנג'לה הוסיפה, "בדיוק."

המשך לגלול למטה כדי לראות תמונות לפני ואחרי של ארוס בן 90 יום כוכבים שעברו ניתוח להרזיה.

קישור מקור