ניתוח פלסטי של שנטל אוורט: תמונות לפני ואחרי

ניתוח פלסטי של שנטל אוורט: תמונות לפני ואחרי

שנטל חימנו (לבית אוורט) הופיעה לראשונה על מסכי טלוויזיה בגיל 25 כשהיא ובעלה המנוכר, פדרו חימנוהתחילו לראשונה את מערכת היחסים שלהם ארוס בן 90 יום. הדרמה המשפחתית של ילידת אטלנטה, ג'ורג'יה, עם קרובי משפחתו של בעלה זיכתה את הזוג במקומות בעונות 2, 3 ו-4 של באושר ועושר? ואפילו הספין-אוף שלהם ב-2019, המשפחה שנטל.

בעוד שהמעריצים צפו בזוהר של שנטל לאורך השנים, היא לא זרה לשמועות על ניתוחים פלסטיים – אפילו מחברותיה ל-TLC. היופי הברונטית ניצת לראשונה שמועות על הגדלת חזה במהלך עונה 1 של HEA בשנת 2016.

בנובמבר 2020, אישיות TLC התייחסה לספקולציות בסדרה של סיפורי אינסטגרם. "תמיד היו לי ציצים," היא כתבה תמונה של עצמה כנערה. "ואז גדלתי." האחות המשיכה ושיתפה תמונה לאחור משנת 2009 לצד תמונה שצולמה ב-2019, כאשר החזה שלה נראה באותו גודל בשתי התמונות.

בזמן שהיא סגרה את השמועות, בוגרת הריאליטי אמרה שהיא מאמינה לעשות כל מה ש"גורם לך להרגיש בנוח בעור שלך".

"אימון, איפור, אפילו ניתוח. אנשים כל הזמן שואלים על 'הניתוחים שלי'", המשיכה שנטל. "רק רציתי להבהיר שלא היו לי כאלה, אבל כן מאמין [in] שיש לך את הביטחון לעשות מה שגורם לך להרגיש יפה."

ה ארוס בן 90 יום אלום לקחה את זה צעד קדימה כשהביאה את צופי TLC לראיון עבודה עם מנתח פלסטי מקומי בעונה 2 של המשפחה שנטל. כששנטל נשאלה אם אי פעם היו לה שיפורי קוסמטיקה בעצמה, היא ענתה, "קצת בוטוקס ממש כאן", תוך שהיא מצביעה על מצחה.

"אני מרגישה כמו הזריקות ששמרתי לי כמה מסימני הלחץ שפדרו ומשפחתו הטילו עליי", היא שיתפה בווידוי סולו ב-2019. עם זאת, כשהמפיק ניסה לאשר אם זו העבודה היחידה היא שנעשתה בעבר – היא פשוט חייכה במתיקות והשיבה, "אני לא רוצה להגיד דברים שלא חשובים."

המשיכו לגלול כדי לראות את השינוי בניתוח הפלסטי של שנטל אוורט!

קישור מקור