ניתוח פלסטי של 90 יום של אנפיסה נאווה: תמונות לפני, אחרי

ניתוח פלסטי של 90 יום של אנפיסה נאווה: תמונות לפני, אחרי

נהיה אמיתי. ארוס בן 90 יום כוכב אנפיסה נאוה (לבית ארכיפצ'נקו) הייתה גלויה לגבי הליכי הניתוח הפלסטי שלה בעבר.

היא לקחה אינסטגרם ביום שישי, 27 במאי, לשתף כמה תמונות מהטיול שלה בטורקיה, שם עברה ניתוח אף, הידוע גם כניתוח אף. אנפיסה פרסמה צילומים של אותה לובשת תחבושות אדומות על אפה, כמו גם סרטון מתוך חדר בית החולים.

איש הטלוויזיה כתב בגילוי לב על החוויה בכיתוב. "זה היה ניתוח אף 3 שלי, הראשון שלי היה ברוסיה לפני שבע שנים, זה היה בעיקר כדי לתקן את הנשימה שלי כי סטיתי במחיצה. השני שלי היה לפני חמש שנים בארה"ב, רציתי לשנות את האף שלי מבחינה אסתטית וזה השתפר, רק לא במידה שרציתי", היא שיתפה.

לאחר שציינה שהיא "עשתה הרבה מחקר" לקראת ההליך השלישי של ניתוח אף, הסבירה אנפיסה מדוע החליטה להיכנס מתחת לסכין בטורקיה. "בחרתי בטורקיה בגלל שדוקטורים שם מנוסים מאוד בסוג הניתוח הזה, אנשים מגיעים מכל העולם כדי לעשות את האף שלהם, והמחירים יותר מסבירים", כתבה.

"החוויה שלי הייתה נהדרת, המנתח שלי התייחס לכל החששות שלי, בית החולים באיסטנבול היה חדש לגמרי וכל הצוות היה מאוד קשוב. המנתח שלי והעוזר שלו דיברו אנגלית טובה מאוד, אבל היה קצת מחסום שפה עם אחרים", המשיך כוכב הריאליטי. "אני מרוצה מהתוצאות שלי עד כה. ניתוח אף מחודש לוקח זמן להחלים וזה יכול לקחת יותר משנה עד לראות את התוצאה הסופית. מסיבה זו, אני לא אחלוק איתך את הדוקטור שלי לפחות בינתיים."

"עשיתי ניתוח אף כי האף שלי היה משהו שתמיד הפריע לי וניתוח פלסטי זה לא 'צורך' זה 'רוצה'", סיכמה בכיתוב. "אני בעד ניתוחים פלסטיים ולשפר את עצמך, אבל אתה חושב לעשות משהו, אתה צריך לשקול בזהירות את כל היתרונות והחסרונות ולא לעקוב בצורה עיוורת אחר טרנדים."

בנוסף לניתוח האף שלה, אנפיסה עברה במהלך השנים גם עבודת ציצים ובוטוקס. המשיכו לגלול כדי לראות את המראה שלה משתנה.קישור מקור