נפרד מהבעל סטיב ברטון

כוכב אופרת סבון סטיב ברטון הכריז הוא ואשתו שר ברטון נפרדים במהלך ההיריון שלה עם תינוק מס' 4, והוא אינו אבי הילד.

ה בית חולים כללי אלום, 51, פרסם הצהרה דרך אינסטגרם ביום רביעי, 4 במאי, כדי "להבהיר משהו" על חייו האישיים.

"שרי ואני נפרדים. לאחרונה היא הודיעה שהיא מצפה לילדה הרביעי. הילד הוא לא שלי", כתב סטיב. "אנו נשמח לפרטיות בשלב זה." יליד אינדיאנה הוסיף כי הוא ושרי, 47, "עדיין מורים יחד" ל"שלושת הילדים היפים" שלהם – הבת מקנה, 18, הבן ג'ק, 16, והבת ברוקלין, 7.

סטיב ברטון/אינסטגרם

שרי הודיעה שהיא מצפה לתינוק נוסף על ידי שיתוף תמונה של הבליטה הגדלה שלה דרך אינסטגרם. "החיים בהחלט מלאים בהפתעות!" היא כתבה את החשיפה, לפי א בית חולים כללי בלוג מעריצים. ניתן היה לראות את מאמנת הכושר מערסלת את בטנה כשהיא לובשת שמלה צורה וז'קט עור.

סטיב ושרי התחתנו ב-1999 לאחר שנפגשו על הסט של בית חולים כלליאבל ה ימי חיינו השחקן לא חשף כמה זמן הם נפרדים.

סטיב ושרי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

ה צעירים וחסרי מנוח הודעתו של אלום מגיעה שישה חודשים לאחר שפוטר בית חולים כללישבו הופיע לראשונה בשנת 1991, כי הוא לא עמד במנדט החיסון של התוכנית לנגיף הקורונה.

"אני יודע שהיו הרבה שמועות והשערות לגביי ו בית חולים כללי. רציתי שתשמע את זה ממני באופן אישי", אמר סטיב בסרטון אינסטגרם לאחר שצילם את הפרק האחרון שלו באוקטובר 2021. "למרבה הצער, בית חולים כללי שחרר אותי בגלל מנדט החיסון. כן ביקשתי את הפטור הרפואי והדת שלי, ושניהם נדחו, וזה, אתה יודע, כואב".

הוא הוסיף, "אבל זה גם לגבי חופש אישי מבחינתי. אני לא חושב שמישהו צריך לאבד את פרנסתו בגלל זה. אבל עם זה נאמר, אתה מכיר אותי, אני תמיד אהיה אסיר תודה על הזמן שלי ב בית חולים כלליאני אוהב את זה שם."

זוכה האמי של היום ציין שזה יהיה "כבוד" אם הוא יוכל "לחזור ולסיים את הקריירה שלי בתור ג'ייסון מורגן" יום אחד.

סטיב אמור לחזור על תפקידו הקודם כהריס מייקלס מ ימי חיינואותו גילם לראשונה ב-1988, עבור הספין-אוף של פיקויק ימי חיינו: מעבר לסאלםבכורה ב-11 ביולי.

קישור מקור