נשוי לבוב אלי, פרקר סטיבנסון

לפני מותה, סמטת קירסטי היו שני נישואים בציבור. ה לחיים השחקנית מתה ב-5 בדצמבר 2022, בגיל 71.

"אנו עצובים לבשר לכם שאמו המדהימה, העזה והאוהבת שלנו נפטרה לאחר מאבק בסרטן, שהתגלה רק לאחרונה", ילדיה של הכוכבת המנוחה, טרו ולילי פרקר, שותף בהצהרה. "היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שעומדות לפניה".

ה תראו מי מדבר השחקנית הייתה נשואה ל בוב אלי מ-1970 ועד לגירושין ב-1977. בשנת 1983 נישאה אלי פארקר סטיבנסון והם חולקים שני ילדים ביחד. היא וסטיבנסון אימצו את הבן וויליאם טרו ב-1992 והבת לילי אימצה ב-1995. שנתיים לאחר מכן, אלי וסטיבנסון סיימו את נישואיהם.

"עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר", נמשכה ההצהרה של טרו ולילי, והודו ל"צוות המדהים של רופאים ואחיות" במרכז הסרטן מופיט. "הלהט והתשוקה של אמא שלנו לחיים, ילדיה, נכדיה ובעלי החיים הרבים שלה, שלא לדבר על חדוות היצירה הנצחית שלה, היו ללא תחרות והותירו אותנו מלאי השראה לחיות את החיים במלואם בדיוק כפי שהיא עשתה".

המשיכו לקרוא לפרטים נוספים על שני נישואיה של השחקנית המנוחה.

האם קירסטי אלי נשואה?

בזמן פטירתה, יליד קנזס לא היה נשוי. עם זאת, היא הייתה נשואה פעמיים בעבר וחלקה שני ילדים עם בעלה השני. בנה, וויליאם טרו, קיבל את פניו של בן ב-2016, והפך את אלי לסבתא.

קירסטי אלי הייתה נשואה לבוב אלי

ה הארון של ורוניקה השחקנית התחתנה עם אהובתה מהתיכון בשנת 1970. תוך כדי קידום ספרה, אמנות הגברים (אני מעדיף את שלי אל דנטה), בשנת 2012, קירסטי הודתה שניהלה רומן בזמן שהיא נשואה לבוב.

"לא קיימתי יחסי מין, אבל אני חושבת שזה היה יותר גרוע כשאתה מתאהב במישהו אחר, כשאתה עם מישהו, ואתה זומם ואתה מתכנן", אמרה. בידור הערב באותה עת, וציינה שהיא רק "נישקה" גבר אחר. "ובעולם שלי, בעולם של קירסטי, זה אומר שהייתי צריך להתגרש. … זה לקח הרבה זמן [to forgive myself] בגלל שהייתי אדם נורא, הרסתי את הנישואים שלי".

הם התגרשו ב-1977.

ביי/שטרסטוק

קירסטי אלי נישאה לפרקר סטיבנסון

שנים לאחר מכן, נישאה אלי לסטיבנסון בשנת 1983. בעקבות הפלה, הם אימצו שני ילדים. עם זאת, נישואיהם לא החזיקו מעמד. הם התגרשו ב-1997.

בזמן שמקדמת את ספרה ב-2012, הודתה אלי שבזמן שהיא נשואה לסטיבנסון, היא התאהבה בקוסטרים פטריק סוויזי ו ג'ון טרבולטה בזמן הצילומים צפון ודרום ו תראו מי מדבר, בהתאמה. עם זאת, היא הבהירה בראיונות שונים כי לא ניהלה רומן עם אף אחד מהגברים.

בְּמַהֲלָך א 20/20 רֵאָיוֹן בזמנו, אלי הסבירה מדוע לא עזבה את סטיבנסון על רקע רגשותיה כלפי השחקנים.

"כי אני מרגישה שכשאתה מתחתן עם מישהו אתה אמור לעבוד קשה על זה, ואתה אמור לגרום לזה לעבוד," היא שיתפה.קישור מקור