נשוי ממבט ראשון' עונה 16 זוגות מזלות

נשוי ממבט ראשון' עונה 16 זוגות מזלות

כתוב בכוכבים? עונה 16 של נשוי ממבט ראשון מתרחש בנאשוויל, טנסי, ומכיוון שהמעריצים כבר קיבלו הצצה ראשונה לקאסט החדש ביותר של נשואים טריים, רבים תוהים לגבי המזלות שלהם – והאם הם תואמים או לא. המשיכו לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על צוות השחקנים של העונה ה-16 MAFSכולל המזלות שלהם, עבודות, מה הם מחפשים בנישואין ועוד.

מה הם הסימנים של אייריס ויסמין?

אייריס הוא בן מזל שור, בעוד אשתו החדשה יַסמִין הוא סרטן, לפי סרטון שפרסם הפקיד נשוי ממבט ראשון חשבון אינסטגרם בדצמבר 2022. התאימות של מזל שור וסרטן מתוארת לעתים קרובות כ"חברי נפש", כלומר הזוג הזה יכול להיות הזוג שיצפה בו העונה.

בעוד הקריירה של יסמין אינה ידועה, היא "יותר מוכנה להתיישב ולהקים משפחה", לפי הביוגרפיה שלה עַל לכל החיים. באופן דומה, אייריס – שעברה שינוי גדול בקריירה וכיום עובדת כמדריך מהנדס תוכנה – רוצה "לשתול שורשים" ולהקים משפחה.

מהם הסימנים של כריסטופר וניקול?

כריסטופר ו ניקול שניהם מאזניים חביבים – וזה לא הדבר היחיד שמשותף להם. לפי הביוס שלהם לכל החייםהזוג עבר לנאשוויל מאזורי מטרופולין מרכזיים (כריסטופר משיקגו וניקול מניו יורק) בתקווה להימלט מההמולה של חיי העיר – ולמצוא אהבה אמיתית.

מה הם הסימנים של קלינט וג'ינה?

קלינט הוא בתולה ו ג'ינה הוא מזל שור – זוג גלגל המזלות המתענג על יציבות, הבנה ועוד.

קלינט מתואר כהרפתקן בעל תשוקות רבות שאוהב ללמוד ולהקשיב למומחים, מה שהופך אותו למועמד אידיאלי למציאת אהבת אמת בתוכנית שכולה אמון במומחים. ג'ינה מצידה היא מעצבת שיער מצליחה ומוכרת בטירוף באזור נאשוויל שהעמידה את חיי ההיכרויות שלה בהמתנה לאחר פרידה קשה לפני ארבע שנים; עם זאת, לאחר שבנתה את עסקי הסלון שלה והתמקדה בקריירה שלה, היא מוכנה למישהו שהיא תוכל לנסוע איתו ו"אפשר לבנות איתו משפחה".

מהם הסימנים של מאק ודומיניק?

מאק הוא תאומים ו דומיניק הוא אריה, שידוך נאמן, תומך ושאפתני.

למרות שמק – שעבר לאחרונה לנאשוויל – תמיד שם את הקריירה שלו במקום הראשון, הוא מוכן כעת להתיישב ולהקים משפחה. לדומיניק, לעומת זאת, לא היו הרבה מערכות יחסים ארוכות טווח אבל היא בטוחה שהיא מוכנה לנישואין, לפי ה-bios של Lifetime.

מהם הסימנים של שאקיל וקירסטן?

שאקיל הוא טלה ו קירסטן הוא דלי, סימנים שמעריכים גם עצמאות וגם הרפתקאות.

אמונה חשובה ביותר לשני הצדדים, לפי הביוגרפיה שלהם לכל החיים. בעוד שאקיל נמצא ב"מקום נהדר" בקריירה ובחייו האישיים ומתגאה בכך שהוא בעל ראש פתוח ו"מוכן לאהבה", קירסטן "מקווה שהמומחים יוכלו למצוא לה גבר ירא שמים שלא יפחד מהצלחתה. מוכן לגדול איתה".

מתי תעלה עונה 16 של 'MAFS'?

עונה 16 של נשוי ממבט ראשון בכורה ביום רביעי, 4 בינואר, 2023 בשעה 20:00 ET על Lifetime.קישור מקור