נשות אחות 'לא' מבקשות תמיכת בן זוג מקודי בראון

נשות אחות כוכבים מרי בראון, ג'נל בראון ו כריסטין בראון הם "לא" מבקשים מזונות בן זוג בעקבות פיצוליהם עם קודי בראוןאומר מקור בלעדית בקשר.

"זה כזה BS", אומר המקורב, ומוסיף שדיווחים רבים הטוענים שהאקסים של קודי יקבלו מזונות הם "לא נכונים בכלל".

הדיווחים עלו זמן קצר לפני שמרי התייחסה לציר הזמן של הפרידה שלה ושל קודי, שבו הבעלים של ליזי'ס Heritage Inn, 51, והאקס שלה. שברו את שתיקתם ב הצהרה משותפת ששותפה באמצעות אינסטגרם.

"לאור הודעה לעיתונות שלא אושרה לאחרונה, אנו מרגישים נאלצים לחלוק את האמת שלנו, בדרכנו ובתזמון שלנו. לאחר יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואין שלנו", נכתב בחלקו בהודעה.

ההכרזה המשותפת של מרי וקודי התייחסה לכאורה לחלק הראשון של נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד ששודר בדצמבר 2022, שהציג קטעים שמרמזים שקודי, בן 53, סיים את מערכת היחסים שלהם אחרי כמעט 33 שנים ביחד. עם זאת, אישיות TLC הסבירה בכיתוב שלה כי הפרידה של בני הזוג דווחה לפני שהם החליטו למעשה להיפרד, וציינה כי "יש עוד כל כך הרבה מה לספר על הסיפור הזה".

מוקדם יותר באותו חודש, בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי שאשתו השנייה של קודי, ג'אנל – לה התחתן ב-1993 – סיימה את מערכת היחסים שלה עם יליד ויומינג. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקורב בקשרוהוסיף כי שגריר פלקסוס "גבר עליו". מאוחר יותר אישר קודי את הפיצול שלהם בפרק בדצמבר 2022 של נשות אחות.

TLC (2)

כריסטין – שקודי התחתן איתה ב-1994 – הייתה הראשונה מבין הנשים שעזבה את הפטריארך הפוליגמי, והודיעה על פיצולן בהצהרה שפורסמה באינסטגרם בנובמבר 2021. קודי נותרה כעת לאישה אחת שנותרה, רובין בראוןאיתו התחתן רוחנית בשנת 2010. לאחר מכן התחתן באופן חוקי עם להיות נשות אחיות מחברת בשנת 2014 על מנת לאמץ את שלושת ילדיה ממערכת יחסים קודמת. תוך כדי כך, קודי ומרי התגרשו כחוק, בעודם נשואים רוחנית.

דרך ה בישול עם רק כריסטין מארח, 53, טען במהלך חלק שלישי של ה נשות אחיות: אחת על אחת לספר-כל שהיא לא רואה את קודי ורובין "מחפשים אישה חדשה" לאחר שלושת נישואיו הכושלים, סיפר ​​מקור בקשר בינואר כי אב ל-18 הוא "בהחלט מחפש באופן פעיל" בן זוג נוסף להוסיף למשפחה.

"הוא פוליגמיסט גאה, זה אורח החיים שהוא רגיל אליו ובמוחו", הסביר המקורב והוסיף שקודי לא יהיה "מרוצה" מנישואים מונוגמיים לרובין – שהודתה פעם שהיא רצה רק נישואי רבים איתו.

המשיך המקור, "קודי אולי לא מלכוד את האישה המודרנית הממוצעת, אבל יש הרבה נשים בקהילה הזו שהיו קופצות על ההזדמנות להיות אחת מנשותיו."קישור מקור