'נשות אחיות' בית רובין בראון: תמונות סיור בבית

'נשות אחיות' בית רובין בראון: תמונות סיור בבית

בית אהוב? נשות אחות כוכב קודי בראון מבלה הרבה זמן באישה הרביעית רובין בראוןהבית של מאז שעבר מלאס וגאס לאריזונה.

בעוד אחות אחות לשעבר כריסטין בראון טוענת שרובין זוכה ליחס מועדף מבעלה והיא "אשתו המועדפת", אם לחמישה טוענת כי "איננה תלונה חדשה".

"אני לא מקבל איזשהו יחס מועדף, למרות שזה מה שהם חושבים", אמר רובין בכתב וידוי במהלך הפרק ב-18 בספטמבר של סדרת הריאליטי שלהם. היא המשיכה ואמרה שהנשים האחרות "מניחות הנחות" לגבי המתרחש בביתה בין בני הזוג.

עם זאת, כריסטין היא לא היחידה שהבחינה בהעדפות בין הפטריארך הפוליגמי לאשתו החוקית. לדברי אחות אחות ג'נל בראוןהבנים גבריאל וגריסון היו מתוסכלים מכמות הזמן שאביהם מבלה בביתה של רובין.

"עבור הבנים שלי, יש כל כך הרבה יותר מתרחש מאשר רק המאבק הזה על כללי ה-COVID של מי צריך להישמע", הודתה ג'אנל באותו פרק. "הם כבר הרבה זמן קלטו שהפוקוס של קודי, אתה יודע, הזמן שלו, הכל, בילה את הרוב בבית של רובין, אפילו כשגרנו בווגאס."

קודי וארבע נשותיו דאז חיו בעבר בארבעה בתים נפרדים ברחוב ללא מוצא בלאס וגאס לפני שמכרו את בתיהם ורכשו חלקת אדמה גדולה באריזונה בשם Coyote Pass. לאב של 18 היו מטרות לבנות מתחם ענק אחד על אדמתם החדשה כדי להכיל את כל המשפחה הפוליגמית שלהם, עם זאת, נשותיו לא התלהבו כל כך מהרעיון.

בעוד שהם הסכימו לבנות בתים נפרדים אפילו על חלקות אדמה – אחד לכל אישה וילדיה – קודי הגה מאוחר יותר תוכנית חדשה לבנות בית חמישי לעצמו, לאורחים מחוץ לעיר ולילדיהם הבוגרים לשהות בו. כשהם מבקרים.

רובין הפכה לאשתו הרביעית של קודי כאשר הם התחתנו רוחנית במאי 2010. בדצמבר 2014, על מנת להתחתן כחוק עם רובין ולאמץ את שלושת ילדיה ממערכת היחסים הקודמת שלה, קודי התגרש מאשתו הראשונה, מרי בראון. קודי ורובין נישאו כחוק ב-11 בדצמבר 2014. קודי ומרי נשארו נשואים רוחנית.

על רקע עיכובים בבתי Coyote Pass שלהם שנבנו בהתאמה אישית, קודי ורובין רכשו בית זמני בפלגסטף, אריזונה, בזמן שהם מחכים לפרוץ דרך. הבית כולל חצר אחורית יער עם דק גדול ונוף מדהים ותוכנית קומה פתוחה שאידיאלית למפגשים המשפחתיים הגדולים שלהם.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של כל הבתים של רובין בראון.

קישור מקור