קודי בראון של נשות האחות טוען שג'אנל בראון 'דוחה' אותו עבור כריסטין בראון תוך פיצול

'נשות אחיות' ג'אנל, קודי ספליט, קץ לנישואים

להפסיק! אחרי חודשים של מתח על המצלמה ושמועות על פרידה אפשרית, נשות אחות' ג'נל בראון סיימה רשמית את נישואיה עם קודי בראון, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", מספר מקור בקשר, מוסיף כי ה נשות אחות כוכב – שהיה בנישואים רוחניים עם קודי מאז 1993 – "גדל ממנו".

בעוד שג'אנל וקודי היו ביחד כמעט שלושה עשורים, מערכת היחסים ביניהם החלה להיסדק תחת הלחץ של מגיפת COVID-19. ג'אנל לא הסכימה לגבי הדרך הטובה ביותר לנווט את המשבר הבריאותי כמשפחה בת 23 – וכהורים לשישה ילדים בעצמם – ג'אנל סירבה לציית לכללים הנוקשים של קודי, ואמרה לו "להסתלק" במהלך ויכוח אינטנסיבי על תוכניות החופשה שלהם לשנת 2020.

הדינמיקה בין בני הזוג ירדה בחודשים שלאחר מכן, כשמקור פנימי סיפר Us Weekly בינואר 2022 שהפיצול בין ג'אנל לקודי היה בלתי נמנע, שחוזק עוד יותר על ידי כריסטין בראון ובחירתה לעזוב את הפטריארך.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

בעוד שהפרידה של כריסטין מקודי הייתה עלילה בולטת בעונה 17 של נשות אחות, ג'אנל והפטריארך של משפחת בראון רק לעתים רחוקות ראו עין בעין לאחרונה. ג'אנל אמרה למצלמות במהלך העונה האחרונה של ויכוח על פרוטוקולי מגיפה, סידורי מגורים וכיצד להתנהל בתוך דינמיקה משפחתית משתנה. נשות אחות שהיא מפקפקת ברצינות בתפקידה בנישואים הפוליגמיים.

"תפסתי את עצמי בשבועות האחרונים ממש משקף ואומר, 'בסדר, תראה: האם אני עדיין בוחרת בנישואי רבים?'" אמרה ג'אנל במהלך הפרק של 16 בינואר 2022. "כן, אני עדיין בוחר בזה, אבל הייתי חייב [make] ההחלטה המודעת הזו עם עצמי".

"הילדים שלי כמעט גדלו ואין צורך עצום יותר להישאר", הוסיפה ג'אנל על בעלה, שנשוי רק לאישה באופן חוקי. רובין בראון. "עם קודי ואני כרגע, היחסים שלנו די מתוחים. ואתה יודע, קל להתרחק."

המעריצים קלטו שמועות פרידה אפשריות כשגוונדלין בראון, בתה של כריסטין, נתנה לזה לחמוק במהלך א נובמבר 2022 TikTok Live שהנשים היחידות שנותרו היו מרי ורובין. עוד יותר דלק את הספקולציות, דודה של כריסטין, קריסטין דקר, נאמר באופן בלעדי בקשר בנובמבר 2022 שג'אנל עזבה את קודי "לפני זמן רב".

"באשר לכל מערכת יחסים, כל נישואים נוגעים, אני חושב [Janelle’s] דומה ל, ב מרי [Brown]'המצב שבו היא פשוט נשארת בנישואים שהם לא באמת נישואים", אמרה קריסטין בקשר. "אני לא חושב שהיו להם נישואים הרבה זמן, הרבה זמן. זה פשוט אפלטוני".

כשהסבירה שהדת של בראון – הכת המורמונית הפונדמנטליסטית הידועה בשם האחים המאוחדים האפוסטולים (AUB) – מביטה מלמעלה על גברים שעוזבים את נשותיהם בצורה קשה יותר מאשר אם האישה בוחרת להמשיך להיפרד, קריסטין טענה שקודי עשה מה שהוא יכול כדי לדחוף את ג'נל. למען עצמו.

"בגלל זה [Kody] רוצה שהם יעזבו," טענה קריסטין. "אם הם מתכוונים, אם הם מוציאים אותו החוצה, אז הם מביטים בזלזול הרבה יותר גרוע. קודי חייב להביא אותם [leave on their own]."

דיווח של נייט גרנט

קישור מקור