'נשות אחיות' ג'נל בראון ילדים: ילדים עם קודי

רומן משפחתי. נשות אחות כוכבים ג'נל בראון ובעל קודי בראון היו ידיהם מלאות עם ששת ילדיהם במשך רוב נישואיהם. המשיכו לקרוא כדי לקבל את כל הפרטים על הילדים של ג'אנל וקודי.

כמה ילדים יש לקודי בראון?

לקודי יש 18 ילדים בסך הכל. הוא חולק ילד אחד עם אישה מרי בראון; שישה ילדים עם אשתו Janelle; שישה ילדים עם אשתו לשעבר כריסטין בראון; ושני ילדים עם אישה רובין בראון. הוא גם אבא חורג לשלושת ילדיה של רובין ממערכת יחסים קודמת.

מי זה לוגן בראון?

לוגן הוא בנם הבכור של קודי וג'אנל, שאותם קיבלו במאי 1994. hH מאורסת מישל פטישאליו הפנה את השאלה ב-2017 לאחר חמש שנים של זוגיות.

"לצערי שום דבר בתוכנית המשוכללת שלי לא עבר בהצלחה", הסביר לוגן ל-TLC על הצעתו באותה עת. "אז בייאוש, מצאתי את הנוף היפה ביותר של נהר הקולורדו, גשר הקונגרס. יצאנו לאמצע הגשר ואז שאלתי את השאלה!"

בזמן שהוא הופיע במקור נשות אחות בעונות קודמות, מעריצים התחילו מבחין בהיעדרו במהלך העונה ה-13 של סדרת הריאליטי הוותיקה, ומאז הוא התרחק מהתוכנית, שנמצאת כעת בעונתה ה-17.

מי זאת מאדי בראון?

ג'אנל וקודי קיבלו את פני בתם הבכורה, מאדיבנובמבר 1994. היא נשואה ל מברשת קיילב ובני הזוג חולקים שני ילדים יחד: בן אקסלשאותה קיבלו במאי 2017 ובתו איווישאותו הם קיבלו בברכה באוגוסט 2019.

ב הודעה מקסימה פורסם באינסטגרם ביולי 2022 בהשתתפות "האח הגדול" אקסל ו"האחות הגדולה" איווי, מאדי חשפה שהיא וקיילב הם בהריון עם תינוק מס' 3.

באדיבות Maddie Brush/Instagram

כוכבת הריאליטי נתנה למעריצים עדכון הריון בחודש שלאחר מכן, כשהיא מציגה את גבשושית התינוק הגדלה שלה סרטון שהועלה לאינסטגרם.

"בייבי החליט שהגיע הזמן לעשות POP! בכל הריון אני נשבע שזה יותר מהר יותר ויותר שהגוף שלי הולך, 'אופי יש תינוק! הגיע הזמן ל-POP!' 🤪. זה כנראה 80% זיכרון שריר ונפיחות הריון, אבל אני אקח את זה. 😂 14 שבועות עם תינוק מס' 3," היא כתבה את הקליפ.

מאדי חשפה את מין התינוק בסרטון אחר שהועלה לאינסטגרם בספטמבר 2022. "Baby Girl Brush! מגיע בפברואר 2023! 💓💓💓צלילי אולטרה היו [sic] גדול! כמה דברים קטנים מדי אז יהיה לנו מעקב אחד. אין דאגות גדולות" היא כתבה.

מי זה האנטר בראון?

צַיָד, נולד בפברואר 1997, הוא בנם השני בגודלו של ג'אנל וקודי. הוא סיים את לימודיו באקדמיית חיל האוויר ולמד באוניברסיטת ג'ונס הופקינס לתואר שני בסיעוד. "מאוד נרגש להתחיל את התואר השני שלי בסיעוד עם הנשים האלה. אין דבר מועיל יותר מלהפיץ אהבה ולעזור לאחרים בעולם הכאוטי בו אנו חיים כעת!" הוא כתב בפוסט באינסטגרם באוגוסט 2020.

גלילה אחת באינסטגרם של האנטר תראה שהוא אוהב לבלות עם חברים ובני משפחה, חובב חדר כושר מסור וחבר חובב לבת זוגו אודריאחות טיפול נמרץ כירורגית.

"יום הולדת שמח לגברת היפה הזו! כל כך אסיר תודה על הזמן שהיה לי איתך ועל הזמן שיבוא! תודה שהיית אתה❤️" הוא כתב ב-a מחווה מתוקה לכבוד יום הולדתה ביולי 2022.

מי זה גאריסון בראון?

חֵיל הַמַצָב הוא בנם השלישי של קודי וג'אנל, שנולד בליל כל הקדושים ב-1998. בגיל 17 הוא התגייס למשמר הלאומי, ובשנת 2019, איש הריאליטי פתח בוטיק מקוון בשם Bob's Floral, שהתמחה בחולצות הוואי ועיצובים טרופיים .

שנה אחת בלבד לאחר מכן, גאריסון הוכרז באינסטגרם שהחנות המקוונת הייתה "בהפוגה זמנית".

כוכבת 'נשות אחיות' ג'אנל בראון אומרת שהבן גאריסון 'הופך להורים שלו' על רקע ריב עם אבא קודי
באדיבות גאריסון בראון/אינסטגרם

"תוכנית הפתיחה המחודשת שלי היא גדולה אבל צריך זמן לביצוע", כתב אז. "אני מאחל שהמוצרים של בוב פרחוני ייוצרו בבית ובדאגה ותשוקה למי שמחפש אורח חיים קליל."

למרות שהעסק הקטן שלו הושהה, בקשר מְאוּשָׁר בינואר 2022 שגריסון רכש את ביתו הראשון בפלגסטף, אריזונה.

מי זה גבריאל בראון?

גייב הוא בנם הצעיר של ג'אנל וקודי, שאותם קיבלו באוקטובר 2001. למרות שכוכב הריאליטי לא היה כל כך פעיל במדיה החברתית – הפוסט האחרון שלו באינסטגרם הועלה באפריל 2020 – גלילה אחת הפוסטים הישנים שלו מראה שהוא אוהב טבע ויש לו כשרון אמנותי מאחורי המצלמה.

נראה כי גייב ואחיו גאריסון מקיימים קשר הדוק, כפי שניתן לראות ב פוסט באינסטגרם באוגוסט 2022 משותף על ידי ג'אנל.

"עושה טוב על לבה של אמא לדעת שהיא גידלה בנים שמוכנים לעזור – אפילו זה לזה", כתבה ושיבחה את בניה. "גייב פגע במשהו בכביש וגריסון בא מיד כדי לעזור לו להוריד את הצמיג (שכמובן היה לו אום זיז מופשט). וירד גשם בטירוף. ניגשתי לעזור אבל בסופו של דבר הייתי המעודדת, כי לא היה לי ממש צורך".

למרות שמערכת היחסים של הבנים זה עם זה ברורה חזקה, הזוג לא ראה עין בעין עם אבא קודי על הכללים שלו לגבי COVID-19 בתוך המגיפה המתמשכת, שתועדה על נשות אחות.

מי זאת סוואנה בראון?

סוואנה, נולד בדצמבר 2004, הוא הילד הצעיר של קודי וג'אנל. כיום היא בשנה האחרונה בתיכון.

ג'אנל בראון של נשות האחות משתפת תמונה של הבת הדומה סוואנה בשמלת ריקוד השיבה הביתה
באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

"התינוקת שלי בדיוק נסעה בעצמה (רישיון חדש) לאירוע הראשון שלה בבית הספר הבכיר," ג'אנל שיתפה דרך האינסטגרם סטורי שלה באוגוסט. "זה יום מר ומתוק. אני פשוט אשב כאן דקה ושתה את הקפה שלי ואחשוב באיזו מהירות הקן הריק מתקרב."

באותו חודש חשפה סוואנה שמשפחתה גדלה באחד, כשפרסמה תמונה של הלברדור השחור החדש שלה לאינסטגרם, כיתוב הצילום המתוק"יש לי גור חדש. קוראים לה קרוליין. כן, היא אהבת חיי".קישור מקור