'נשות אחיות' כריסטין בראון, קודי בראון גירושין: עדכונים מפוצלים

'נשות אחיות' כריסטין בראון, קודי בראון גירושין: עדכונים מפוצלים

פרידה מבולגנת. כמעט שנה אחרי נשות אחות כוכב כריסטין בראון הודיעה על גירושיה מ קודי בראוןהצופים סוף סוף צופים בפיצול שלהם יורד במהלך עונה 17 של TLC הופעה.

אמא לשישה הכריזה על פיצולה מקודי בנובמבר 2021. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה כוכבת הריאליטי בהצהרה דרך חשבון האינסטגרם שלה ב-2 בנובמבר.

היא שיתפה את החדשות שבועיים לאחר מכן בקשר אישרה שהיא עברה מאריזונה בחזרה למדינת הולדתה יוטה. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", הודיעה אם לשישה באמצעות אינסטגרם ב-2 בנובמבר 2021.

"נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו" הוסיפה כריסטין. "בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

הצהרתה הגיעה שבועיים לאחר שעברה מאריזונה חזרה למדינת הולדתה יוטה, בקשר אושר בזמנו.

לאחר שנישאו רוחנית בשנת 1994, כריסטין וקודי קיבלו את פני הילדים אספין, מיקלטי, פאדון, יסבל, גוונדלין ו באמת.

בעקבות ההחלטה הרשמית של כריסטין לעזוב את הפטריארך בראון, היא הודתה במהלך הפרק ב-18 בספטמבר כי היא "לא ציפתה קדימה" לספר לנשותיה מרי בראון, ג'נל בראון ו רובין בראון לגבי הפיצול.

"אני לא רוצה לשרוף גשרים בסוף זה," היא אמרה לקודי. "חלק מהמערכות יחסים יהיו בסדר, חלק לא יהיו בסדר."

ה מבשלת עם רק קריסטין כוכב הוסיף כי זו "בהחלט" תהיה שיחה "קשה" עבורם לנהל עם שלוש נשותיו האחרות של קודי. לאחר מכן הוא תהה אם עליו להיות נוכח במהלך השיחה הקשה, למרות שכריסטין התעקשה שהיא צריכה שהוא יהיה שם איתה.

"הייתי רוצה שזה יהיה אני שעוזב זה שאני עוזב, אבל דיברנו על זה", היא המשיכה.

באולם וידוי, כריסטין חזתה כיצד מרי, ג'אנל ורובין יגיבו לגירושים. "אני יודע שהם יהיו מתוסכלים וכועסים ופגועים וירגישו נבגדים [wonder], מה זה אומר להיות אחות אחות אז? האם אני עדיין אישה אחות?' והתשובה היא לא", אמרה. "אני לא יכולה להיות אשת האחות שלהם יותר. אני יכול להיות חבר שלהם".

"היחסים, כמו, איך שיש לי עם ג'אנל כנראה יישארו כאלה", הוסיפה כריסטין. "כמה שאני לא מאוד קרוב לרובין ומרי גם תישאר ככה."

בעוד שקודי וכריסטין רואים בפרידתם גירושין, מומחה משפטי הסביר לו בעבר בקשר בפברואר זה "אין דבר כזה גירושין פוליגמיים."

"לאדם יכול להיות רק בן זוג חוקי אחד, וזה נכון בכל מדינה", מייקל ג'יי היגדון – דיקן חבר לפיתוח הפקולטה ופרופסור למשפטים בקולג' למשפטים של אוניברסיטת טנסי – אמר אז.

המשך לגלול כדי לגלות את העדכונים האחרונים בפיצול של כריסטין וקודי.

קישור מקור