'נשות אחיות' עונה 17 תמצית הכל: ציטוטים, עוד

'נשות אחיות' עונה 17 תמצית הכל: ציטוטים, עוד

כל כך הרבה דרמה! ה נשות אחיות: אחת על אחת כל עונה 17 הייתה עמוסה בפצצות גדולות וגילויים מזעזעים. מלבד סתם קודי בראוןמתפצל מ ג'נל בראון ו מרי בראוןהמעריצים קיבלו הצצה לדינמיקה המבולגנת במשפחה בעקבות טענותיו המזעזעות, במיוחד ההאשמות שלו נגד כריסטין בראון.

בחלק 1 של הישיבה הנפיצה עם המארח סוקניה קרישנןששודר ב-18 בדצמבר, טען הפטריארך של המשפחה כי בישול עם רק כריסטין כוכב הוא "שחקן משחק". הוא נזכר באירוע לכאורה כשניסה להצית מחדש את נישואיו הרוחניים עם מרי.

"חלק מהמשחקים שהתרחשו היו דברים כמו כשעברנו לפלגסטף, אריזונה, ניסיתי להתפייס עם מרי", טען. "מרי נתנה לי את מתנת יום ההולדת המגניבה הזו, ואני במקום הזה, מספרת לג'אנל, כריסטין ו רובין [Brown] שאוכל להתפייס עם מרי. וכריסטין איבדה את זה ביום הזה."

קודי טען אז שכריסטין השתתפה ב"מסיבה משפחתית ועוזבת בצעקה לאחד הילדים שהיא בנישואים חסרי אהבה", והוסיפה כי זה קרה לכאורה "שנתיים לפני שהיא בעטה[ed] [him] הַחוּצָה."

בהצצה לחלק 2, כריסטין הכחישה את ההאשמות במהלך הפרק, וכינתה את ההאשמות של בעלה לשעבר "מגוחכות לחלוטין".

"זה ממש ממש מתסכל ופוגעני כרגע", אמרה לסוקניה. "אין סיכוי שלא אתמוך בו ובמרי בקשר נהדר אם זה מה ששניהם רצו. … אני כל כך מתוסכל שהוא פשוט לא מכיר אותי. שהוא יעוות את דברי כדי לחשוב איכשהו שאני אגיד משהו כזה. וזה שהוא יגיד את זה ויפיץ את השקר הזה זה מה שמתסכל. זה שקר. זה לא אני, ולעולם לא הייתי עושה את זה".

מרי גם שקלה את טענותיו של קודי כשהודתה שהיא "מעולם לא שמעה את זה מפיו".

"זה מוזר שכריסטין לא זוכרת שום דבר מזה בכלל", אמר הבעלים של ליזי'ס Heritage Inn במהלך חלק 2. "אז, ממש אין לי מושג."

עם זאת, רובין אולי הוסיפה קצת שמן למדורה של קודי כשטענה שהיא ראתה את כריסטין מתמוטטת.

"לא ידעתי שזה קשור לזה, אבל אני מניח שהיא התפרקה", אמרה מייסדת My Sisterwife's Closet במהלך הצצה קטנה של חלק 2. "היא הייתה בבית שלי, והיא התפרקה. אני מרגיש כל כך רע, אני לא רוצה לדבר עליה. אבל פשוט ראיתי אותה מתפרקת החוצה, ולא ידעתי על מה מדובר".

גלול מטה כדי לחיות מחדש כל פצצה ענקית מה- נשות אחות עונה 17 לספר הכל.

קישור מקור