'נשות אחיות' רובין בראון ילדים: ילדים עם קודי

לפני נשות אחות כוכב רובין בראון פגש את הפטריארך הפוליגמי, קודי בראון, היא כבר הייתה אמא ​​לשלושה! לאחר שיליד ויומינג התחתן עם רובין, הוא אימץ באופן חוקי את שלושת ילדיה מנישואים קודמים לפני שהוסיף ילדים נוספים למשפחת הרבים הגדולה ממילא. המשיכו לקרוא לקבלת כל הפרטים על הילדים של רובין וקודי.

כמה ילדים יש לקודי בראון ורובין בראון?

קודי הוא אבא לשלושת ילדיה של רובין מנישואיה הקודמים ל דיוויד ג'סופ: דייטון, בראנה ואורורה. לאחר חתונתם בדצמבר 2014, קודי ורובין המשיכו לקבל את פני שני ילדים ביולוגיים משלהם: סולומון ואריאלה.

מי זה דייטון בראון?

דייטון בראון הוא ילדה הראשון של רובין, אותו קיבלה את פניה עם בעלה לשעבר, בינואר 2000. בנה הבכור הוא כיום סטודנט באוניברסיטת צפון אריזונה ועומד לתואר בשיווק, על פי דבריו פרופיל לינקדאין.

בזמן שהוא הופיע במקור נשות אחות בעונות קודמות, מעריצים החלו להבחין בהיעדרו במהלך העונה ה-17 של סדרת הריאליטי ארוכת השנים.

מי זאת אורורה בראון?

אורורה בראון היא בתה הבכורה של רובין, אותה קיבלה את פניה עם בעלה לשעבר ביוני 2003.

מי זאת בראנה בראון?

בראנה בראון היא בתו השנייה של רובין, שאותה קיבלה בברכה באפריל 2004.

בעוד שבראנה ואורורה אהבו במקור על מעריצי TLC, בנותיה הבכורות של רובין קיבלו תגובת נגד גדולה על הערות "ילדה רעה" שהצביעו על קודי ו ג'נל בראוןהבת של סוואנה בראון במהלך פרק באוקטובר 2022.

בזמן שהבנות סיירו במכונית הפנאי של ג'אנל על אדמת Coyote Pass של המשפחה, אורורה העירה הערה לגבי מיטות הקומותיים.

"האם אלה יהיו כמו לכלבלבים?" היא שאלה. רובין התערבה בתה ואמרה, "זה חדר השינה של סוואנה."

מי זה סולומון בראון?

רובין וקודי קיבלו את בנם הראשון יחד, סולומון, באוקטובר 2011.

מי זאת אריאלה בראון?

אריאלה בראון היא הצעירה במשפחת בראון. נולדה בינואר 2016, היא החבר השמונה-עשר בגזע הפוליגמי.

באדיבות רובין בראון/אינסטגרם

"כי לפעמים זה פשוט נחמד להחזיק את היד של האח הגדול שלך", שיתפה רובין רגע מתוק בין סולומון ואריאלה דרך אינסטגרם בדצמבר 2018, תוך הוספת ההאשטאגים "אני אוהבת להיות אמא" ו"חיים נפלאים".

כמה ילדים יש לקודי בראון בסך הכל?

לקודי יש 18 ילדים בסך הכל, כולל חמשת הילדים שהוא חולק עם רובין. הוא גם חולק ילד אחד עם גרושתו מרי בראון, שישה ילדים עם אשתו לשעבר ג'נל, שישה ילדים עם אשתו לשעבר כריסטין בראון.

האם רובין וקודי רוצים עוד ילדים?

למרות שזה נראה כאילו הבראונז סיימו להביא ילדים לעולם, לעולם אל תגיד לעולם! בינואר 2019, סיפר רובין Us Weekly שהיא וקודי היו "פתוחים להשראה של אלוהים" בכל הנוגע להולדת ילדים נוספים.

קישור מקור