'נשות כדורסל' עונה 10 2022: שחקנים, תאריך בכורה

'נשות כדורסל' עונה 10 2022: שחקנים, תאריך בכורה

נשות כדורסל חוזר לעונה 10! אחת הזכיונות המצליחים ביותר של VH1, הסדרה מתעדת את הדרמה שמתחוללת בין נשותיהם, הנשים לשעבר והחברות של שחקני כדורסל מקצועיים.

"נשות כדורסל הוליד את החזון שלי להעצים תרבות וקהילה דינמית ועלה על החלומות הכי פרועים שלי", סיפרה מפיק בפועל ואשת כדורסל לשעבר, שוני או'ניל. "אני אסיר תודה על כך שיש לנו הזדמנות להמשיך לשרת את הקהל שלנו כשאנחנו פותחים את העונה העשירית המרגשת של התוכנית עם כמה פנים חדשות, אך מוכרות."

עונה 10 אמורה לעקוב אחר קבוצת הנשים כאשר "הן מתמקדות במשפחותיהן, מערכות היחסים והעסקים שלהן תוך ניקוי העבר שלהן כדי ליצור עתיד טוב יותר", לפי ההודעה לעיתונות. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על עונת 2022!

שחקנים של נשות כדורסל 2022

בעונה הקודמת הופיעו הנשים כשהן צפצו דרך מגיפת הקורונה. עכשיו שנה לאחר מכן, כשהחיים קצת נורמליים, הגברות להמשיך בסיפוריהן. עם חברי צוות ותיקים וחדשים כאחד, הקבוצה הכוללת נשים אמורה להצית דברים. חוזרים להמשיך את שלטון הריאליטי שלהם בטלוויזיה ג'קי כריסטי, מלזיה פארגו, ו ג'ניפר וויליאמס.

למרות עזיבתם של חביבי המעריצים אוולין לוזאדה ו קריסטן סקוטMVP מעונות קודמות יסגרו את צוות השחקנים. ברנדי מקסיאל, אנג'ל ברינקס, ברוק ביילי, דיג'יי דאפיו וויליאמס הבריטית כולם חוזרים לטלטל את העניינים. "אני כל כך מתרגשת לראות אתכם, חברויות חדשות, חברויות ישנות, עסקים חדשים", הסבירה ברוק לקראת הבכורה. "אתה זוכה לראות דברים שראית באינטרנט הופכים לוויראליים, קורים בחיים האמיתיים. קצת התחבטות. אתה יודע איך הבנות שלך אוהבות להתגושש."

"זה הולך לזעזע אותך," הוסיף ג'קי. "יש פיתולים ויש רגעים מכל הלב. דם, יזע ודמעות בעונה הזו".

אחד מהסיפורים המרכזיים בעונה הנוכחית יהיה נפילה של חברים קרובים קודמים, מלזיה וברנדי. בעוד שברנדי נדחתה בעבר מהתוכנית בגלל סכסוך עם שאוני, היא חזרה והריב עם מלזיה עומד לעמוד במרכז הבמה. מעריצים יזכו גם לעקוב אחרי אנג'ל בזמן שמעצבת האופנה מתעדת את הריונה.

מתי עונה 10 של נשות הכדורסל יוצאת בבכורה?

עונה 10 של נשות כדורסל בכורה ביום שני, 16 במאי בשעה 20:00 ET ב-VH1.

קישור מקור