נשיקות כוכבים, יוצרים תמונות

נשיקות כוכבים, יוצרים תמונות

משפחת דוגאר ידועה בחוקים הנוקשים שלה, במיוחד בכל הנוגע לאופן שבו בני המין השני מתקשרים כשהם מחזרים. עם זאת, כל ההימורים אינם מהשולחן ברגע שזוגות עברו את שלב החיזור ונישאו רשמית. הדוגארים הנשואים לא יכולים להפסיק להתבלבל, ולמרות שאולי ניחשתם נכון כי יש להם 19 ילדים – זה כולל ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגר.

מתי ג'סה דוגר ו בן סיוואלד כאשר החלו את החיזור שלהם, ג'ים בוב הסביר כיצד החיזור שונה ממה שרוב האנשים חושבים על היכרויות.

"חיזור הוא להכיר אחד את השני במסגרת קבוצתית, שתי המשפחות מבלות יחד ובני הזוג מציבים יחד מטרות כדי לקבוע אם הם אמורים להינשא", אמר. אֲנָשִׁים בספטמבר 2013. "עם היכרויות, לעתים קרובות זוג ייפרד לבד וזה לפעמים מוביל לקשר פיזי יותר."

"חיזור זה לא רק ליהנות", הוסיפה מישל. "אתה באמת שוקל אם האדם הזה יכול להיות השותף שלך לחיים – אתה מתפלל על זה ותראה מה קורה."

ג'ס ובן הורשו לברך זה את זה ב"חיבוק מהיר של 30 שניות או פחות מהצד וחיבוק צד לשלום".

לילדים של הדוגארים היה גם צפוי להיות "מלווה" בדייט, בין אם זה הורה או אח – אבל לא בהכרח אח או אחות גדולים. אחים צעירים בהחלט היו שם כדי להרוג את מצב הרוח בין ג'וזף דוגר לקנדרה דוגר במהלך הדייט הראשון שלהם כשהביאו את שלו. אחים צעירים רולר בליידס.

"עם [Derick Dillard] ו [Jill Duggar], הם כתבו את כללי החיזור שלהם בתחילת החיזור הרשמי שלהם. אלה היו המחויבויות שלהם זה כלפי זה. לאחר שהם הסכימו עליהם, הם שיתפו את המלווים ובני המשפחה שלהם כדי שהם ידעו על מה הם רוצים שיישאו באחריות", כתבה מישל ב פוסט בבלוג משפחתי מ-2015והוסיפו כי כל אחד מעל גיל 10 יכול לשמש כמלווה.

"למלווים יש הנחיות ברורות מה מקובל ומה לא", המשיכה. "הם האחריות".

ממה שהמעריצים מובילים להאמין, כל הדוגארים הצילו את הנשיקה הראשונה שלהם עד לרגע שהם אמרו, "אני כן". לאחר מכן, כל ההימורים בוטלו.

עם זאת, חלק מהדוגארים היו פתוחים לגבי תרגול לנשיקה הראשונה שלהם. יאשיהו דוגר חשף בקליפ שחודש מאז שהוא "תרגל" לנשק על ידו לפני חתונתו עם לורן סוונסון.

"חשבתי, 'אתה יודע מה? מעניין איך זה מרגיש״. אז התאמנתי על היד שלי", אמר. "אני חושב שהתרגול על היד שלי היה רק ​​כדי לראות איך זה מרגיש מהצד שלה כנראה. כלומר, אתה לא יכול לנשק עץ ולצפות, אתה יודע, לראות איך זה ירגיש עבורה."

בעוד שעוקבי המשפחה ראו את חלקם ההוגן ברגעים רומנטיים עוברים בין אלה באושר הנישואין בזמן 19 ילדים וספירה והספין-אוף שלו, סומך על, עדיין היה באוויר, נראה שאפילו TLC לבטל את התוכנית ביולי 2021 לא יכול לעצור אותם. הודות לרשתות החברתיות, העוקבים עדיין מודעים למחיקה שלהם.

המשיכו לגלול כדי לראות את כל המקרים הנדירים של PDA של ה-Duggars עם בני זוגם.

קישור מקור