סאטון סטראקה האשמות 'גזעניות': פרטים

בלהט של זה. סאטון סטראקה עומדת בפני האשמות של גזענות כלפי מישהו שטוען שהוא חבר לשעבר של בתה לאחר שהאחרון פרסם TikTok שנוי במחלוקת על עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב.

אישיות הריאליטי נקלעה לוויכוחים סוערים עם חבריה על גזע בעבר לאחר שטענה כי "לא רואה צבע".

נציג של Stracke לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על ההאשמות, ההערות ועוד.

סאטון סטראקה נקרא ב-TikTok

נערה, העונה לשם אליסה קים באפליקציית המדיה החברתית, פרסמה סרטון TikTok שנמחק מאז ביוני 2022, ושיתפה את חוויותיה הלא כל כך נעימות לכאורה עם ילידת ג'ורג'יה בזמן שהייתה חברה של בתה, פורטר. "אני כשניתקתי את ה-BFF שלי בתיכון לחמש שנים כי אמא שלה הייתה גזענית אלי ועכשיו, היא עקרת בית אמיתית שזועקת בגלל שהיא גזענית", נכתב בטקסט. "התגובה שלה היא 'לבת הלבנה שלי הייתה חברה סינית' בטלוויזיה", היא הוסיפה, כולל הכיתוב שחשף שהיא לא סינית.

Shutterstock

מאז הפוסט שנמחק שלה, צצו תמונות ישנות שלה עם פורטר, שהראו שיש ביניהם ידידות משנת 2018.

סאטון סטראקה נכנס לדיון סוער עם קוסטר על גזע

בפרקים המוקדמים של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 11, סאטון נקלע לוויכוח עם עמית קוסטאר קריסטל קונג מינקוף תוך כדי דיון על גזע. "האם את באמת הבחורה שלא רואה צבע?" שאל מייסד ריאל קוקו, והוביל את סאטון להתגונן.

עם זאת, מאוחר יותר היא התנצלה בפני עקרת הבית לשעבר שלה, וטענה שהיא "תעשה טוב יותר ותהיה טובה יותר".

"למרות קריסטל ומערכת היחסים המתוחה שלי באותה תקופה, זה היה חוסר כבוד להפריע לה ולא להקשיב לה לבטא את האמת שלה", שלה מאי 2021 אינסטגרם קרא את הכיתוב. "החיים שלי מבורכים על ידי הגיוון של מערכות היחסים שלי ואני מחויב להפוך למאזין טוב יותר כדי להבין את המציאות הכואבת שחווים אנשים צבעוניים."

השניים ניסו לבנות ידידות מאז, אבל הגזע הפך לבעיה עבור השניים במהלך העונה שלאחר מכן של תוכנית בראבו המצליחה.

מעריצים דנים באינטרנט בהאשמות גזעניות של סאטון סטראקה

RHOBH מעריצים שיתפו את מחשבותיהם על סאטון באינטרנט מאז הוויכוח שלה עם קריסטל. בעוד שכמה אנשים טענו שראו את מעצבת האופנה לאורך כל הדרך, אחרים הגנו עליה באומרו שההערות שלה אינן גזעניות או גנאי.

"אני לא חושב שסאטון גזען. אני חושב שהיא בורה בנושאים שעומדים בפני מיעוטים. אני גם חושב שיש לה כמה דעות קדומות שאני מרגיש שהיא פועלת לשנותן". ציוץ מיוני 2022 נקרא. "אנחנו הנשים הלבנות צריכות להפסיק לחשוב שהקרבה שלנו ל-POC מוכיחה שאנחנו לא גזענים. זה החדש 'כמה מהחברים הכי טובים שלי הם שחורים'", אחר כתבתי.קישור מקור