סאמנר סטרוד מטיח בהתנצלות של אדם לוין על רומן לכאורה

מוחא כפיים בחזרה. סאמנר סטרוג קרא אדם לוין לאחר שהוא הכחיש את טענותיה כי היה להם רומן במהלך נישואיו ל בהטי פרינסלו.

"מישהו יקנה לאדם הזה מילון", כתבה דוגמנית האינסטגרם דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 20 בספטמבר.

יום אחד קודם לכן, סאמנר פרסמה הודעות DM שלכאורה היו מאדם, בן 43, ב-TikTok וִידֵאוֹ. דוגמנית האינסטגרם טענה שהרומן לכאורה נמשך כשנה, ובמקביל טענה שהיא חשה "מנוצלת" ו"מניפולציה" על ידי סולן מארון 5.

"אני פשוט הולכת לקרוע את הפלסטר… היה לי פָּרָשָׁה עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט", אמרה ילידת טקסס לפני שחשפה שהיא דיברה על אדם ביום שני, 19 בספטמבר. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שאני סומך עליהם ולאחד מהם היה ניסיתי למכור לצהובון – אז הנה אני".

באדיבות Sumner Stroh/Instagram

סאמנר גם פרסמה לה את הקישור של TikTok סיפורי אינסטגרם מאוחר יותר באותו יום כששיתפה את הצד שלה בסיפור. "אנשים מודעים ינסו להשלים את החסר עם הרבה הנחות שווא. אני לא מרגיש שאני עושה טובה בהתחשב באופן שבו זה היה צריך להתנהל", נכתב בטקסט. "זה הרבה לעכל אבל אני מקווה, לכל הפחות, שהאמת בחוץ יכולה לעשות משהו טוב."

ב סרטון TikTok שניה כוכב המדיה החברתית התנצל בפני בהטי, 34, ואמרה שהיא "לא הקורבן" כאן.

"אני לא זה שנפגע בזה. זה בהטי והילדים שלה", אמרה. "ועל זה, אני כל כך, כל כך מצטער."

אדם ובהאטי קשרו את הקשר ב-2014, בעוד הם חולקים את הבנות Dusty וג'יו. בני הזוג מצפים כעת לתינוק מס' 3 ביחד.

יום אחד לאחר שסאמנר הגישה את טענותיה, זמרת "היא תאהב אותה". הכחיש את הרומן.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת, חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב אדם בהצהרה דרך הסטוריז באינסטגרם שלו ביום שלישי, 20 בספטמבר. "במקרים מסוימים זה הפך לא הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

הוא המשיך, "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".קישור מקור