סאמנר סטרוד מתנצל בפני אשתו של אדם לוין בהטי פרינסלו

שוברים את שתיקתה. דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוג הוציאה התנצלות בפני אדם לויןאשתו של, בהטי פרינסלועל הרומן לכאורה שלהם.

"התרשמתי שהנישואים שלהם הסתיימו", שיתף כוכב TikTok, בן 23, דרך הפלטפורמה ביום שני, 19 בספטמבר. "ובגלל זה אני מרגיש מנוצל, כי הוא ידע שאאמין לכל מה שהוא אומר".

כשהמשפיענית הבינה שזה לא המקרה, היא קטעה דברים עם זמרת "Beautiful Mistakes" והוסיפה: "בדיעבד, הלוואי שהייתי מפקפק בדברים יותר, הלוואי שלא הייתי כל כך תמימה אלא נאיבית זה לא תירוץ."

יליד טקסס שבה והדגיש כי היא לא "משחקת את הקורבן", הדגישה שהיא התייצבה רק בגלל שניסה של אחד מחבריה למכור את הסיפור לצהובון.

"אני לא זו שבאמת נפגעת כאן, זה בהטי והילדים שלה ועל כך אני כל כך מצטערת", המשיכה.

ההתנצלות שלה הגיעה שעות לפני שסולן ה-Maroon 5 שבר את שתיקתו, הכחיש את הטענות ובמקביל פרסם התנצלות בפני Behati, 34.

"אומרים עלי הרבה עכשיו ואני רוצה לנקות את האוויר. השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי. במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם; התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי", כתב אדם בהצהרה דרך אינסטגרם ביום שלישי, 20 בספטמבר. "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש מספיק כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. אנחנו נעבור את זה. ונעבור את זה ביחד".

החדשות התפרסמו לראשונה על הפרשה לכאורה לאחר שסטרוה פרסמה TikTok על הפרשה ב-19 בספטמבר, שלדבריה נמשכה כשנה.

Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

"אני פשוט הולכת לקרוע את הפלסטר… ניהלתי רומן עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט", אמרה במהלך הווידאו קליפ. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שאני סומך עליהם ואחד מהם ניסה למכור לצהובון – אז הנה אני כאן".

בעוד שמסגרת הזמן אינה ידועה, סטרוג הדליף צילומי מסך לכאורה של הודעות DM באינסטגרם בינה לבין זמרת "היא תאהב".

"זה באמת לא אמיתי כמה אתה לוהט. כאילו, זה מציק לי", נכתב ב-DM לכאורה של לוין ל-Stroh. "אתה חם פי 50 באופן אישי. וגם אני חחחחח." בעוד הזוג הפסיק לדבר במשך "תקופה של חודשים", הראשון הקול המאמן שלח DM נוסף לכאורה ב-1 ביוני 2022, הנוגע בהיריון האחרון של אשתו.

"אוקיי שאלה רצינית. אני יולדת עוד תינוק ואם כן [a] ילד אני באמת רוצה לקרוא לזה סאמנר. אתה בסדר עם זה? DEAD רציני", נכתב בהודעה לכאורה שלו, לצד אימוג'י של משיכת כתפיים.

קישור מקור