סדרת איך היא וקול נחתו

יורה בירייה. אמא מתבגרת 2 אלום צ'לסי דבור (לבית הוסקה) פותחת על איך היא ובעלה קול דבור הגיעו לסדרת שיפוץ בית HGTV משלהם, Down Home Fabוכיצד הסגנון האישי שלה התפתח עם השנים בראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"זה כל כך מצחיק כי אני אוהב לספר לאנשים שאני מאוד אוהב גלשו להודעות ה-DM של HGTV", אומרת צ'לסי, בת 31, בלעדית בקשר לקראת הבכורה של הסדרה החדשה שלהם ב-16 בינואר. "זה פשוטו כמשמעו איך זה קרה."

אם לארבעה ילדים מתארת ​​שהכל התקלקל בזמן שהיא וקול, 34, בנו בית משלהם ב-2020.

"בנינו את הבית שלנו ותיענו את התהליך הזה ופשוט נהנינו כל כך. הייתי כאילו, האם זה לא יהיה כל כך מגניב להיות ב-HGTV", היא נזכרת. "רק לילה אחד – שהוא כל כך לא דומה לי – אני פשוט אוהב שלחתי להם הודעה. הייתי כמו, 'זה יהיה כל כך מגניב לתעד את התהליך הזה או משהו כזה'. מחקתי את זה מיד כי הייתי כל כך נבוך שלעולם לא אגיד את זה. אבל הם כתבו לי בחזרה, ואז זה פשוט עלה בסולם".

למרות שלא תמיד היה בתוכניות שלהם לשפץ בתים אחרים, בני הזוג דרום דקוטה אומרים שעד שהרעיון יצא לפועל הם "כמעט סיימו לבנות" את ביתם הנצחי. "זה פשוט היה הגיוני לעקוב אחר התהליך הבא שלנו", מוסיף כוכב MTV לשעבר.

באדיבות צ'לסי הוסקה/אינסטגרם

"אחרי שסיימנו את שלנו, היינו קצת עצובים שסיימנו כי פשוט נהנינו מהתהליך כל כך. אנחנו רוצים שזה יהיה הבית שלנו לנצח, אז [we were] די עצוב שאנחנו לא מצליחים להמשיך לעשות את זה", היא אומרת על הרעיון לשפץ בתים ממשפחות אחרות של דרום דקוטה. "בדיוק כך נוצר הרעיון. ידענו שאנחנו מאוד נהנים ורצינו רק להמשיך”.

במהלך א הצצה מורחבת מהסדרה החדשה של הזוג ששיתפה HGTV ב-10 בינואר, צ'לסי תיארה את הסגנון שלה כ"גלאם דרום דקוטה", אבל אמא מתבגרת מעריצים ראו את הסגנון האישי שלה מתפתח מאוד מאז ימיה כאם חד הורית, ויש שלב אחד שלטענתה גורם לה להתכווץ להסתכל עליו אחורה.

"ברור ששלב הנמר ההארדקור, אתה יודע, אני פשוט תמיד שולחת את זה מלא", היא אומרת בקשר. "אבל אתה יודע, בזמנו זה היה סוג של אווירה. כלומר, עשיתי לזה אווירה לעצמי, אבל יש הרבה רגעים מצמררים שאני מסתכל עליהם אחורה, אני אהיה כנה".

כעת, מייסדת Aubree Says אומרת שהיא אוהבת עורות פרה, לצבוע דברים בשחור ו"כל דבר קצת שונה".

של צ'לסי וקול Down Home Fab בכורה ביום שני, 16 בינואר, בשעה 21:00 ET ב-HGTV.קישור מקור