סוואנה כריסלי משווה את ג'ן שאה, עונשי הכלא של טוד

סוואנה כריסלי משווה את ג'ן שאה, עונשי הכלא של טוד

אומרת את דעתה! סוואנה כריסלי טרק עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שאהעונש המאסר הקצר של הוריה, טוד ו ג'ולי כריסלישהחלו לרצות 12 ושבע שנות מאסר מאחורי סורג ובריח ביום שלישי, 17 בינואר.

"שים את המקרים זה לצד זה, וזה לא הגיוני – זה פשוט לא," כריסלי יודעת הכי טוב כוכבת, בת 25, אמרה במהלך ההופעה האחרונה של אמה עליה "לא נעול" הפודקאסט ביום שלישי. השיחה הוקלטה שבוע לפני שג'ולי הייתה אמורה להתייצב בכלא האבטחה המינימלית בלקסינגטון, קנטקי, שם היא תרצה את עונשה.

"היו מאות קורבנות שהיו קשישים, ואנשים שסיפקו הצהרות שאיבדו את בתיהם, איימו לשים קץ לחייהם", המשיכה סוואנה כשג'ולי, בת 50, הנהנה בהסכמה, והוסיפה כי "לא היו הצהרות קורבנות" למיטב ידיעתה במהלך המשפט שלה ושל טוד. "היו כל כך הרבה דברים שונים, והיא קיבלה שש שנים וחצי. תעשה שזה הגיוני!"

ג'ן, בת 49, נידונה ל-78 חודשים, בסך של כשש שנים וחצי, מאחורי סורג ובריח ב-6 בינואר לאחר שהודתה באשמה בהונאה בהונאה ביחס לתוכנית טלמרקטינג ארצית. יליד יוטה חייב להתייצב לכלא עד 17 בפברואר.

ג'ן הודתה בתחילה בחפותה והייתה צפויה לעד 30 שנות מאסר פדרלי. עם זאת, היא בחרה לבטל את הודאתה בחוסר אשמה והודתה באשמה בסעיף אחד של קשירת קשר לביצוע הונאה. כחלק מעסקת ההודאה באשמה, נמחקה נגדה סעיף אחד, קשירת קשר לביצוע הלבנת הון, שסייעה בהורדת עונשה.

באשר לטוד, בן 53 וג'ולי, הם הורשעו בהונאת בנק ומיסוי ביוני 2022 לאחר שהודו בחפותו. הפטריארך המשפחתי נידון ל-12 שנות מאסר בנובמבר 2022 בעוד אשתו תרצה שבע שנים.

סוואנה המשיכה ש"שום דבר מזה לא מסתדר" בזמן שדנה בהבדלים בין המשפט של הוריה לזה של ג'ן, וציינה שהיא רוצה להשתמש בניסיון כדי "לעזור" לאחרים.

"יש לך מישהו שלא הודה באשמה ושיעמוד איתן בזה", המשיכה סוואנה לגבי הפער בגזר הדין שלהם. "אנחנו עומדים על האמת שלנו שהיא לא אשמה, [and] אין קורבנות… התחייבתי להבין מה זה וכדי שנגיע לצד השני של זה כדי שנוכל לעזור לאנשים אחרים שעוברים דברים כאלה".

טוד וג'ולי המשיכו להכחיש כל עוולות ודיברו לא מעט על איך הם התכוננו לחיים מאחורי סורג ובריח.

"הקשיים שאני עובר, איך אני מתמודד עם זה – [the children] הם צופים, גם את זה", הסבירה ג'ולי בפרק הקודם בפודקאסט "Chrisley Confessions" שלה ושל טוד בדצמבר 2022. "אם אני מטפל בזה נכון, הם צופים. אם אני מפשל, הם צופים. מבחינתי, כהורה, אני רוצה לנסות לוודא שאני עושה את זה נכון יותר מאשר אני עושה את זה לא נכון".

טוד ציין בזמנו ש"אתמול לא משנה", והוסיף, "היום זה מה שיש לנו. המחר שייך לאלוהים כי לא מובטח לנו מחר."

קישור מקור