'סומך על' תמונות הסגנון של אלום

'סומך על' תמונות הסגנון של אלום

סומך על אלום Jinger Vuolo (לבית דוגאר) הייתה דרך שמרנית להתלבש כשהיא גדלה בבית דוגאר, אבל בימים אלה, היא נעשית הרבה יותר נוחה עם הטעם שלה בלבוש.

אמא לשניים, חולקת את הבנות פליסיטי ואוונג'לין עם בעלה ג'רמי ווולו, התנדנדה מכנסיים קצרים בהזדמנות קבועה. בין אם היא יוצאת לטיול שטוף שמש בלוס אנג'לס, לוקחת קפה לטיול או מבלה בבית, ג'ינגר ממשיכה ללבוש את הג'ינס החתוכים שלה ואת הפנאי מעל הברך למרות שזה נוגד את משפחתההנחיות הסגנון המחמירות של.

אמא ואבא של ג'ינגר, מישל דוגר ו ג'ים בוב דוגר, יישמו כללי צניעות לבנותיהם הצעירות שלפיהם הורשו ללבוש רק חצאיות ארוכות ושמלות ארוכות. הוריה הרגישו שקווי מכפלת לא צריכים להיות גבוהים יותר מגובה הברכיים, וגם מכנסיים וג'ינס היו לא-לא.

לאחר שהתחתנו עם ג'רמי בנובמבר 2016, בני הזוג קיבלו את פני ילדם הראשון, בתם פליסיטי, ביולי 2018. השלישייה עברה מאוחר יותר מטקסס לקליפורניה וקיבלה את פניהם השניה, אוונג'לין, בנובמבר 2020.

עם משפחה משלה, חשפה ג'ינגר שהיא התחילה לשקול מחדש את דעות הוריה על צניעות בספר הזיכרונות החדש שלה ושל ג'רמי, התקווה שאנו מחזיקים.

"צניעות הייתה נושא ענק בבית שלנו, והאמנו שלבישת חצאיות במקום מכנסיים היא חלק מרכזי בצניעות", כתבה אמא ​​לשניים בפרק אחד. "אבל רציתי לגלות בעצמי מה יש לתנ"ך לומר."

לעוד חדשות מפורסמות לוהטות, האזן למנה של עורכי Us Weekly בנושאים ומגמות מובילות עם הקליפים האלה מהפודקאסט הלוהט של הוליווד!

"כשגדלתי, היה לי סט של סטנדרטים שלקחתי כנתונים… [But] האמונות שלי השתנו", הסביר ג'ינגר. "צניעות היא לא רק מה שאתה לובש. מדובר בתנוחת הלב שלך", המשיכה כוכבת הריאליטי והדגישה כי היא "מעולם לא מצאה קטע שאוסר ספציפית על נשים ללבוש מכנסיים".

בתהליך החלפת הסגנון שלה, ג'ינגר גם בחרה לעבור לא אחד אלא שניים מהפך שיער. ה 19 ילדים וסופרים אלום הפכה בעבר לבלונדינית ומאז הופיעה לראשונה בגוון ותספורת טבעיים יותר בסוף יולי, ואמרה למעריצים, "לפעמים אתה רק צריך לשנות קצת את השיער!"

גלול בגלריית התמונות למטה כדי לראות את ג'ינגר מתנדנד מכנסיים קצרים.

קישור מקור