'סומך על' Alums Religious Ink

כשחושבים על קעקועים, ה-Duggars הם בהחלט לא האנשים הראשונים שעולים לראש. המעריצים תהו אם אח בוש ג'וש דוגר יש לו טאטום במהלך עונש המאסר שלו, אבל כל הסימנים מצביעים על הבן הבכור של ג'ים בוב ו מישל דוגר להיות נטול דיו. עם זאת, ישנם חברים ממשפחת דוגאר שקיבלו דיו, המשיכו לגלול כדי לראות למי יש קעקוע.

ג'ים בוב דוגר – טוב, אולי.

ג'ים בוב שיתף פעם תמונה בפייסבוק שהראתה אותו מחזיק את בנו של ג'וש מייסון גארט דוגר. זו הייתה הצצה נדירה לנכדו, אבל המעריצים היו הרבה יותר ממוקדים בקמיצה של ג'ים בוב. האזור שבו טבעת הנישואין שלו יושבת בדרך כלל נראה הרבה יותר כהה מהרגיל – כה כהה, למעשה, שהמעריצים תהו אם זה באמת קעקוע.

ג'ים בוב דוגר/אינסטגרם

"זה קעקוע טבעת?" שאל מעריץ. "אני מניח שזה לא בגלל שאני לא חושב שהדוגארים הם 'פרו-קעקוע', אבל זה גם לא נראה כמו צל", אמר שניה. "תעלומה כזו!"

אם הפטריארך של משפחת דוגר יקבל קעקוע כלשהו, ​​אנחנו די בטוחים שזו תהיה טבעת נישואין. אם דבר אחד קבוע עבור הדוגארים, זה נישואים!

קעקוע חינה של ג'יל דוגר
ג'יל דוגר/אינסטגרם

ג'יל בהחלט קיבלה קצת דיו, אבל זה לא היה קבוע. היא עשתה קעקוע של חינה על היד ביריד החורף של הכנסייה שלה, ולמרות שזה לא נמשך זמן רב, אנחנו מופתעים שזה זכה לסליחה על ידי הדוגארים בכלל. זה לא רק דומה לקעקוע, אלא שהוא גם חלק גדול מהדת האסלאמית. ככל הנראה, זה לא מפריע לג'יל, שוויתרה על קוד הלבוש המחמיר של משפחתה כשהיא לובשת מכנסיים ומבצעת פירסינג באף. אולי טיפה אמיתית היא הבאה בתור.

איימי דוגר דילון קינג קעקוע
איימי קינג/אינסטגרם

בת דודה איימי ובעלה, דילון קינג, נכנס מתחת למחט באמת וקיבל קעקועים תנכיים תואמים. לשניהם יש "מנוחה בסערה" על אמות הידיים, מה שאמרה איימי אֲנָשִׁים הוא "תזכורת לכך שגם כאשר מערכת היחסים שלנו – והחיים בכלל – עלולים לעבור סערה, תמיד יש מנוחה ושלווה באלוהים במהלך ההליכה שלנו בחיים."

ג'רמי ווולו – זה נסתר, אבל זה קיים!

ג'ינגר דוגרגם לבעל של בעלה יש ציטוט כתוב על הדו-ראשי שלו, שלעתים קרובות תחוב מתחת לחולצה שלו. עם זאת, המעריצים הצליחו להגניב הצצה במהלך פרק של סומך על, וזה בהחלט שם. אתה יכול לתפוס את זה בערך 28 שניות לתוך הקליפ למעלה. אמנם לא ממש הצלחנו להבין מה זה, אבל אנחנו מוכנים להתערב שזה גם חלק מפסוק בתנ"ך. ובהתחשב בכך שג'ינגר סוללת את דרכה עם אמונותיה הדתיות, אנחנו מתחילים לחשוב שהיא עשויה להיות הבאה בתור.

קישור מקור