סוף השבוע בלאס וגאס של בריטני ספירס וארוסה סם אסגרי: תמונות

סוף השבוע בלאס וגאס של בריטני ספירס וארוסה סם אסגרי: תמונות

ארבעים ושמונה שעות בלאס וגאס! בריטני ספירס יצא לטיול בלאס וגאס לסוף השבוע עם הארוס סם אסגרי וחבר קרוב קייד הדסון. כוכבת הפופ שיתפה תמונות לאינסטגרם מהחופשה שלה לעיר החטאים, והציגה את כל חגיגות סוף השבוע המהנות שלה.

"שטן בתחפושת!!! לילות בווגאס … תודה לכם קייד ו[email protected] שהזמנתם אותי!!!! או רגע… הזמנתי את עצמי??? בכל מקרה תודה שהראת לי זמן כל כך טוב!!!" הזמרת "טוקסיק" כתבה את הפוסט שלה ב-22 במאי.

הפוסט של ילידת מקומב, מיסיסיפי, כלל צילומי מצב שלה ושל סם שוכבים בחוץ ליד הבריכה, לובשים מסכות מסכות בחדר המלון שלהם ומתנשקים מתחת לשלט ניאון ענק "אתרי נופש אוהב את בריטני". בני הזוג שהו בסוויטה בריזורטס וורלד לאס וגאס, שהציגה את השלט המסיבי שהציג תמונה של בריטני המוקרנת בצד הבניין בן 59 הקומות.

סוף השבוע שלהם נראה עמוס למדי, כשהפוסט של הזמר מציג מגוון פעילויות בזמן שהייתה ברצועה של לאס וגאס. זהו ניגוד מוחלט לזמן הקודם של בריטני בחוץ בווגאס. הזמרת שיתפה באינסטגרם באוגוסט האחרון שהיא "יצאה רק פעמיים" במהלך ארבע השנים שלה בלאס וגאס.

בני הזוג נראו מאושרים ככל האפשר בקרוסלת התמונות והסרטונים, כאשר בריטני מצטלמת ומציגה סצנות שובבות עם הארוס שלה. נראה שהיא מוצאת את דרכה בעקבות מלחמת השמרנות וההפלה הטרגית שלה, שעליה הכריזה חודש אחד בלבד לאחר שחשפה שהיא בהריון. תינוק מס' 3.

"בצערנו העמוק ביותר עלינו להכריז שאיבדנו את תינוק הנס שלנו בתחילת ההריון", נכתב בהצהרה של בני הזוג, אותה שיתפה בריטני באמצעות אינסטגרם ב-14 במאי. "זו תקופה הרסנית לכל הורה."

למרות שברון הלב שלה, זוכת פרס הגראמי שמרה על טון מלא תקווה עם הכיתוב שלה, והודתה למעריציה על "התמיכה".

"אנחנו אסירי תודה על מה שיש לנו בתהליך של הרחבת המשפחה היפה שלנו", כתבה.

גלול כדי לראות תמונות מסוף השבוע של בריטני בווגאס!קישור מקור