סטטוס הגירה של לריסה דוס סנטוס לימה

ארוס בן 90 יום אלום לריסה דוס סנטוס לימה עברה עליות ומורדות עם מסע ההגירה שלה, אבל לאחרונה היא שיתפה עדכון חשוב לסטטוס שלה. המשיכו לקרוא כדי לגלות היכן עומדת לריסה היום במסע שלה לקראת הפיכתה לאזרח אמריקאי.

האם לריסה דוס סנטוס לימה קיבלה את הגרין קארד שלה?

מתגרה שמה שהיה לה לספר למעריצים שלה אפילו לא היה "קצה הקרחון" בעדכון באוגוסט 2022, לאהוא לשעבר ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? כוכבת בסופו של דבר חשפה כי "הגרין קארד שלה אושר [a] לפני שבועיים."

האישיות של OnlyFans המשיכה והודתה לשירותי ההגירה של ג'והנסן, שבסיסה מאיידהו, על שעזרה לה "במסע ההגירה שלי מלבד עורך הדין שלי".

מה היה מצב ההגירה הקודם של לריסה דוס סנטוס לימה בין צרות משפטיות?

כוכב ה-TLC לשעבר היה בעבר נעצרה ונעצרה על ידי רשויות ההגירה והמכס של ארצות הברית (ICE) בספטמבר 2020, נציגה אישר ל בקשר. עם זאת, הדגם שוחרר שעות לאחר מכן.

לריסה נעצר גם פעמיים בשנת 2018 בגין פגיעה ביתית. עם זאת, האישומים הללו נדחו מאוחר יותר בשני המקרים. לאחר מכן, היא נעצרה והואשמה בסוללה ביתית מדרגה ראשונה לפני שההאשמה הופחתה לאשמה פחותה של התנהגות הפרת סדר. לאחר שסיימה שישה חודשים של שיעורי אלימות במשפחה, שילמה קנסות והשלמת שעות שירות לקהילה בדצמבר 2019, לריסה חגגה מאוחר יותר את שיא המעצר שלה "נמחק" בדצמבר 2020.

"וואו! בקרוב, יעברו שנתיים מאז ה-DV האחרון שלי [domestic violence] מַעְצָר. כמה אני שמחה לאכזב את כל האנשים האלה שאמרו שאני אסתבך שוב", כתבה אז.

באדיבות לריסה דוס סנטוס לימה/אינסטגרם

מתי לריסה דוס סנטוס לימה יכולה להגיש בקשה לאזרחות אמריקאית?

כשהגרין קארד שלה סוף סוף הושג, ה ארוס בן 90 יום אלום, שכיום מכנה את לאס וגאס ביתה, יכולה להגיש בקשה לאזרחות אמריקאית חמש שנים לאחר תאריך קבלת הגרין קארד. עם זאת, לריסה, שאינה נשואה כעת, תוכל להגיש בקשה מוקדם יותר מכפי שחוק חמש השנים מכתיב ולקבל אזרחות תוך שלוש שנים אם היא נקשרת שוב עם אזרח אמריקאי.

לריסה הייתה נשואה בעבר עכשיו בעל לשעבר קולט ג'ונסון מיוני 2018 ועד ינואר 2019, אז הגיש בקשה לגירושין. הגירושים שלהם הסתיימו סופית באפריל.

לאחר השלמת שעות השירות לקהילה, עורך דינה של לריסה אמר את זה "המקרה הזה לא ישפיע על יכולתה של לריסה לרדוף אחרי מטרתה להפוך לאזרח ארצות הברית".

קישור מקור