סטיבן טיילר, ג'וליה הולקומב תביעה על תקיפה מינית: פרטים

סולן אירוסמית' סטיבן טיילר הואשם בתקיפה מינית, פגיעה מינית וגרימת מצוקה רגשית מכוונת של קטין, הנובעת ממערכת היחסים שלו לכאורה בת שלוש שנים עם ג'וליה הולקומב בשנות השבעים. המשך לקרוא לפרטים.

מהן ההאשמות נגד סטיבן טיילר?

הולקומב תובעת את טיילר בגין תקיפה מינית, פגיעה מינית וגרימת מצוקה רגשית מכוונת של קטין, אבן מתגלגלת דיווח. הולקומב לא שמה את טיילר בתביעה, במקום זאת זיהתה אותו כנאשם איילה, אך התביעה שלה מצטטת ישירות את ספר זיכרונותיו של טיילר, האם הרעש בראשי מטריד אותך?, שמתאר בחלקו את מערכת היחסים ביניהם. בנוסף, הולקומב דיברה בפומבי על חוויותיה עם הזמרת.

בתביעה טענה הולקומב שהם נפגשו ב-1973 בהופעה של אירוסמית' בעיר הולדתה פורטלנד כשהייתה בת 16. טיילר, שהיה אז בן 25, לקח אותה לכאורה חזרה לחדרו במלון לאחר ההופעה והם ניהלו יחסי מין.

איאן דיקסון/שטרסטוק

מערכת היחסים ביניהם נמשכה, ובשנת 1974, הולקומב טענה שאמה אפשרה לטיילר להיות האפוטרופוס החוקי שלה כדי שיוכל לקחת אותה מעבר לקווי המדינה והיא תוכל להצטרף אליו לסיור. הולקומב אמר שלטענתו הבטיח להשאיר אותה רשומה לבית הספר ולדאוג לצרכיה הרפואיים, אך הוא "לא עמד בהבטחות אלו באופן משמעותי ובמקום זאת המשיך לנסוע עם הנער, לתקוף ולספק אלכוהול וסמים".

בשנת 1975, הולקומב נכנסה לכאורה להריון עם בנו של טיילר כשהייתה בת 17. זמרת "Dream On" התעקשה לכאורה שתסיים את התינוק לאחר שריפה כמעט קטלנית בדירה. בתביעה, הולקומב טענה שטיילר איים להפסיק לתמוך בה אם היא לא תעבור את ההפלה.

מי זאת ג'וליה הולקומב?

הולקומב, שהפכה לקתולית אדוקה לאחר מערכת היחסים שלה לכאורה עם טיילר, היא כעת פעילה נגד הפלות.

לאחר שטיילר פרסם את ספרו ב-2011, הולקומב כתב מַסָה לאתר אינטרנט נגד הפלות על טיילר "לוחץ" עליה לעשות הפלה. באותו זמן, הנער התאושש משאיפת עשן בבית חולים לאחר שריפה פרצה בדירתם בבוסטון בזמן שטיילר לא היה שם. היא גם הודתה בפני הרופא כי השתמשה בקוקאין במהלך הריונה.

"הוא הקדיש יותר משעה ללחוץ עליי להתקדם ולעשות הפלה", כתב הולקומב במאמר. "הוא אמר שאני צעיר מדי בשביל ללדת ושיהיה לו נזק מוחי כי הייתי בשריפה ולקחתי סמים".

הולקומב הכפילה את טענותיה במהלך הופעה ב-2020 בפוקס ניוז.

"פגשתי את סטיבן טיילר כשהייתי רק בת 16, והוא הפך לאפוטרופוס החוקי שלי", היא סיפרה טאקר קרלסון. "הוא קיבל את ההחלטה שהוא רוצה שאעשה הפלה… וזה לא ממש משנה איך התחננתי להשאיר את התינוק שלי, ההחלטה הזו באמת לא הייתה בידיי."

מה אמר סטיבן טיילר בספרו?

טיילר אמר שהוא "כמעט לקח כלה מתבגרת" בספר הזיכרונות שלו, וכתב, "ההורים שלה התאהבו בי, חתמו על מסמך כדי שאקבל משמורת, כדי שלא איעצר אם אוציא אותה מהמדינה. ”

"כשהאני הרע שלי בן עשרים ושש והיא בקושי מבוגרת מספיק לנהוג וסקסית כמו לעזאזל, פשוט התאהבתי בה בטירוף", הוא כתב על הילדה, שאותה כינה דיאנה. "היא הייתה ילדה קטנה וחמודה ורזה שהתחפשה לבו פיפ הקטן. היא הייתה משאת ליבי, שותפתי לפשעי תשוקה".

הוא גם הזכיר את השריפה בדירה בספר הזיכרונות שלו אבל לא את ההפלה.

בקשר פנה לסטיבן טיילר אך לא שמע עד למועד הפרסום.

קישור מקור