סטייסי סילבה לפני ואחרי ציפוי: צילומי שיניים

סטייסי החדשה! דארסי וסטיסי כוכב סטייסי סילבה הוסיפה למהפך הניתוח הפלסטי שלה על ידי קבלת ציפויים. המשך לגלול כדי ללמוד על הליך השיניים, לראות תמונות לפני ואחרי של השיניים שלה ועוד.

מתי סטייסי סילבה עשתה את השיניים?

במהלך א פרק ספטמבר 2021 מהתוכנית TLC, מעריצים צפו בסטייסי לאורך כל התהליך של גילוח שיניה וקבלת ציפוי.

"לעבור טיפולי יופי ולהרגיש יפה מבחוץ זה לא לבעלי לב חלש", היא אמרה בכתב וידוי כשקטעים הראו את ההליך מתרחש. "זה לא תמיד קל. אתה צריך לעבור את הכאב כדי להשיג את הרווחים האלה."

היא קיבלה הרדמה עבור ההליך כדי להקהות את הכאב, מה שהותיר את כוכבת הריאליטי כאילו היא "מעולם לא הרגישה".

לאחר ששיניה גולחו ולפני הנחת הציפויים, סטייסי הקליטה סרטון לבעלה, פלוריאן סוקאז'ושאל בצחוק אם הוא עדיין "יאהב אותי עם השיניים האלה".

סטייסי ופלוריאן קשרו את הקשר באפריל 2020 במהלך טקס קטן. מאוחר יותר ערכו חגיגה משוכללת יותר בנובמבר 2022 ב- Saybrook Point Resort & Marina בקונטיקט.

איזה עוד ניתוחים פלסטיים עברה סטייסי סילבה?

סטייסי ואחותה התאומה, דארסי סילבההיו פתוחים לגבי החלטותיהם להיכנס מתחת לסכין.

הן נסעו בעבר לטורקיה ועברו מהפך מלא בניתוחים פלסטיים ב-Comfort Zone Cosmetic Surgery בשנת 2021. האחיות עברו מספר פרוצדורות, כולל הגדלת חזה, הרמת ישבן ברזילאית (המכונה BBLs), שאיבת שומן ועוד.

"רצינו שהכל יורם על הגוף שלנו", הסביר דארסי בידור הערב ביולי 2021 על תקוותיהם לניתוחים. "הכל פשוט התרומם. קיבלנו הרמת שפתיים קטנה, הרמת אף קטנה, הרמת ציצים, אתה יודע, נחטף במותניים. הכל רק קצת יותר מעודן. אנחנו מרגישים קלים יותר".

היא הוסיפה שהם "עשו הרבה מחקר" לפני שבחרו במרפאה בטורקיה.

TLC (2)

במהלך שהותם במרפאה הכל כלול, סטייסי ודארסי טופלו בארוחות, תרופות והסעות משדה התעופה, ממרכז ההתאוששות ובתי החולים.

"זה היה כמו, טיפול של חמישה כוכבים," שיתפה דארסי על החוויה שלהם בקליניקה. "עברנו ניתוח בבוורלי הילס, וגם במיאמי, אבל עבורנו זה היה שונה. ועבורנו, החוויה הטובה ביותר”.

בעקבות מספר ההליכים שלהם, ההערכה היא שאנשי הטלוויזיה הוציאו יותר מ-20,000 דולר כל אחד על המהפך המלא שלהם.

קישור מקור