סטייסי סילבה, פלוריאן סוקאג' ציר זמן יחסים: תמונות

סטייסי סילבה, פלוריאן סוקאג' ציר זמן יחסים: תמונות

דארסי וסטיסי כוכב סטייסי סילבה פגשה את השידוך המושלם שלה בבעל פלוריאן סוקאז'. עם זאת, צופי TLC צפו בזוג עוברים לא מעט עליות ומורדות לאורך מערכת היחסים והנישואים שלהם.

סטייסי עשתה את הופעת הבכורה שלה ב- ארוס בן 90 יום זיכיון באחותה התאומה דארסי סילבהקו הסיפור של עונה 2 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים בשנת 2018. באותו זמן, סטייסי כבר הייתה במערכת יחסים עם פלוריאן, כפי שהם הכירו בשנת 2015 דרך אינסטגרם במאי 2019, בקשר אישר באופן בלעדי שהזוג היה מאורס – עם זאת, ההצעה התרחשה לאחר שישה חודשים בלבד של היכרויות.

בעוד הזוג לא הופיעו על קו הסיפור שלהם של ארוס בן 90 יום, סיפור האהבה שלהם מוכר למעריצי סדרת TLC. פלוריאן עבר מארצו מולדתו, אלבניה עם אשרת K-1 כדי להיות עם סטייסי, והמסע בן 90 הימים של בני הזוג במורד המעבר התרחש בעונה 1 של דארסי וסטיסי. באפריל 2020, פלוריאן וסטייסי התחתנו על רקע ההסגרות של COVID-19 כשרק בני הזוג והמנהל שלהם נכחו.

במהלך פרק עונה 1, סטייסי פתחה כיצד השניים נפגשו לראשונה דרך אינסטגרם, וציינה שהם התחילו לפלרטט אחד עם השני לאחר שפלוריאן התחילה לעשות "לייק" לפוסטים באינסטגרם שלה והיא "אהבה" את שלו בתמורה. בסופו של דבר, סטייסי התאמצה לשלוח לו DM, והשניים פגעו בזה.

סטייסי הודתה שהיא "בהחלט מודאגת" מהמרחקים והפער של כמעט 20 שנה שלהם בהתחלה. עם זאת, היא גילתה ש"פשוט היה בו משהו" שמשך אותה פנימה.

"עם הזמן, התקרבנו יותר ויותר, והאהבה שלנו גדלה", הוסיף המייסד המשותף של House of Eleven בפרק.

במהלך העונה הראשונה, לעומת זאת, הצופים צפו בדרמה גדולה המתרחשת בין השניים לאחר שפלוריאן הודתה כי בוגדת בסטייסי עם אישה בשם שאנטי זוהרה במהלך פרק באוקטובר 2020.

"אני פשוט מנשק אותה. תנשק אותה קצת," הוא הודה בזמן ששוחח עם סטייסי באותה תקופה. לאחר ששאלה אותו אם זה היה סשן איפור "נלהב", פלוריאן התעקש שהוא לא "מרגיש תשוקה".

עם זאת, סטייסי עדיין הייתה סקרנית אם החבר שלה דאז שכב עם האישה שהוא נישק, דבר שהוא הכחיש.

אף על פי כן, סטייסי ופלוריאן עברו את המהמורת הזו בדרך למערכת היחסים שלהם, כפי שסיפרה מאוחר יותר סגנון חיים במרץ 2022 ש"כל הדרמה מעונה 1 לגמרי מאחור [them]."

"זה למעשה קירב אותנו ועשה אותנו חזקים יותר", ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי אלום הסביר. "פלו ואני באמת, באמת מחויבים אחד לשני. אנחנו שבע שנים ביחד, ואנחנו עדיין אוהבים אחד את השני. אנחנו הולכים לישון כל ערב ביחד".

גלול דרך הגלריה כדי לראות את ציר הזמן המלא של מערכת היחסים של דארסי ופלוריאן!

קישור מקור