סיבת המוות של אלביס פרסלי: איך רוקר מאוחר מת

אלביס פרסלי, הידוע תמיד בתור מלך הרוק, היה נערץ על ידי מיליונים ברחבי העולם. לרוע המזל, כוכב הרוק המנוח מת כאשר אשתו ואשתו לשעבר פריסילה פרסליהבת של, ליסה מארי פרסליהיה רק ​​ילד.

המשיכו לקרוא כדי לגלות הכל על סיבת המוות של פרסלי.

אלביס פרסלי סיבת המוות

האמן "Heartbreak Hotel" מת מהתקף לב באחוזת גרייסלנד שלו בממפיס, טנסי, ונראה כאילו נפל מהשירותים שלו לפני שמת. הוא התגלה על רצפת חדר האמבטיה שלו כשפניו כלפי מטה.

מתי אלביס מת?

יליד מיסיסיפי מת בגיל 42 ב-18 באוגוסט 1977.

Snap/Shutterstock

בת כמה הייתה ליסה מארי פרסלי כשאלביס מת?

ליסה הייתה רק בת 9 כשאביה נמצא מת.

מה אמרה פריסילה פרסלי על מותו של אלביס?

עשרות שנים לאחר מותו של בעלה לשעבר, פריסילה פתחה כיצד הגיבה לחדשות באותו יום ב-1977.

"אני אוהב אותו. אני עדיין אוהבת אותו. מעולם לא אהבתי אותו. אי פעם," היא אמרה ל- סידני מורנינג הראלד בדצמבר 2016. היא גם הסבירה כיצד התמודדה עם מותו של אלביס בספר הזיכרונות שלה מ-1985, אלביס ואניחושפת שהיא "רצתה למות".

"נעלתי את עצמי בחדר השינה," התחילה פריסילה. "והשאיר הוראות שלא אדבר עם אף אחד, שאני רוצה להיות לבד."

היא המשיכה, "אהבה מאוד מטעה. למרות שהיינו גרושים, אלביס עדיין היה חלק מהותי מחיי. בשנים האחרונות הפכנו לחברים טובים, מודים בטעויות שעשינו בעבר ורק התחלנו לצחוק על החסרונות שלנו".

בני הזוג לשעבר היו נשואים משנת 1967 עד 1973. המוזיקאי של "מוחות חשדניים" היה ידוע כמי שניהל רומנים עם מספר נשים במהלך נישואיו. עם זאת, הגירושים שלהם היו בכל זאת ידידותיים, ואלביס ופריסילה נשארו חברים.

"אלביס ואני היינו מאוד קרובים, גם אחרי שהתגרשנו", הוסיפה פריסילה בספרה. "הוא עדיין היה בא אליי הביתה. עדיין הייתי יושב בחיקו. הוא עדיין היה קורא לי בשמות חיית המחמד שלי שהוא נתן לי. הוא עדיין היה מגיע אליי הביתה בשעה שתיים בלילה ומדבר שעות, וכשהלכתי לגרייסלנד, זה אותו דבר”.

היא הוסיפה כי הם "התקרבו והיו להם יותר הבנה וסבלנות אחד לשני מאשר בפנים [their] חיי נישואין."

מה אמרה ליסה מארי על מות אביה?

כשחושבים על 2022 באז לוהרמן ביוגרפיה, אלביסרשמה ליסה פתק מכל הלב דרכה אינסטגרם על הסרט "המרהיב", שכיכב אוסטין באטלר בתור הזמר המנוח.

"אוסטין באטלר תיעל וגלם יפה את הלב והנשמה של אבי", כתבה ליסה במאי 2022. "אתה יכול להרגיש ולחזות באהבתו הטהורה, האכפתיות והכבוד של באז לאבי לאורך הסרט היפה הזה, וזה סוף סוף משהו שאני ושלי ילדים וילדיהם יכולים להיות גאים לנצח".קישור מקור