היוטיוברית ג'קלין היל מגלה שבעלה לשעבר ג'ון מת:

סיבת מוות, גירושין ועוד

תנוח על משכבך בשלום. ג'קלין הילבעלה לשעבר, ג'ון היל, נפטר ב-10 באוגוסט 2022. יוטיובר היופי הוותיק והמתופף המקצועי נישאו מ-2009 עד 2018 לפני שבסופו של דבר פרשו. כדי ללמוד עוד על מערכת היחסים של ג'ון והזוג, המשיכו לקרוא.

איך ג'ון היל מת?

כפי שזה נראה, סיבת המוות של ג'ון לא נחשפה.

יום אחרי שהוא נפטר, ג'קלין עלה לאינסטגרם כדי לשתף הודעה ממשפחתו. "כולנו הרוסים מהטרגדיה הפתאומית. משפחת היל מבקשת פרטיות בתקופה הקשה בעליל הזה. VR, Hill Family", נכתב בהודעה.

במהלך השנים, יליד טקסס היה שקוף מאוד לגבי המאבק שלו בהתמכרות, כלומר לאחר שהוציא את אלבום הבכורה שלו, תְקוּמָה. גוף העבודה פירט את המאמצים שלו להתנקות ב-2017. "יש הרבה תפיסות שגויות לגביי ואיך הדברים הסתדרו עם הגירושים שלי. במקור, התביישתי בהתמכרות שלי, ולא רציתי שאף אחד ידע שהלכתי לגמילה", סיפר ג'ון. שלט חוצות בשנת 2019.

"אז, האלבום הזה הוא ההבנה שלי שאני יכול להשתמש במוזיקה כדי לעזור לאנשים אחרים", הוסיף. "זה השיא הכי טוב שאתה יכול להרגיש אי פעם. אני בורכתי בקהל עוקבים גדול ואם אני יכול לגעת במישהו בסיפור שלי, זה ישאיר אותי נקי".

באדיבות Jaclyn Hill/YouTube

מתי ג'קלין וג'ון היל התגרשו?

במאי 2018, המאפרת הכריזה על פיצול הזוג לעוקביה.

"אחרי כמעט [nine] שנות נישואים, ג'ון ואני החלטנו להתגרש", כתבה אז ג'קלין באמצעות אינסטגרם. "למרות שזו הייתה אחת ההחלטות הקשות בחיינו, אני יודע שזה מה שטוב לשנינו".

מצידו של ג'ון, הוא דיבר עם שלט חוצות על האופן שבו הגירושים השפיעו על הפיכחון שלו. "היינו נשואים תשע שנים. מסיבה כלשהי, חשבתי על כמה מדהים זה יהיה ליהנות איתה בחג המולד בעודי נקייה. היא אמרה לא פעם, 'אתה לא אוהב אותי כי אתה אף פעם לא רוצה לעשות איתי דברים'. אבל זה היה בגלל שכל הזמן נאלצתי להתחבא [my addiction] ממנה כל הזמן", הוא נזכר. "אז, כשחזרתי הביתה לראות את כל הדברים שלי נעלמו ולא ידעתי עם מי היא, פשוט הייתי הרוסה. תוך חודשיים חזרתי לסמים".

למרות שג'קלין, שעכשיו מאורסת לארוס ג'ורדן פרנוםוג'ון הלך לדרכו, היא המשיכה לתמוך בו בפומבי. "זה כל כך קשה להיות 'משפיענית מדיה חברתית' ולדעת מתי לדבר על דברים ומתי לא", היא צייצה בטוויטר בינואר 2021.

"אבל בבקשה שלח תפילות לג'ון היל. הוא היה החבר הכי טוב שלי החל מגיל 15", המשיכה ג'קלין. "הוא היה פתוח לגבי ההתמכרות שלו והוא צריך את התפילות שלך."

אם אתה או מישהו שאתה מכיר נאבק עם שימוש בסמים, עזרה זמינה בקו הסיוע הלאומי SAMHSA בטלפון 1-800-662-4357.

קישור מקור