סיור בבית ובחווה של מייק יאנגקוויסט

סיור בבית ובחווה של מייק יאנגקוויסט

מסחר בחיי הכפר לחיי העיר? ארוס בן 90 יום כוכב מייק יאנגקוויסט מוכר את ביתו, השוכן בחווה ב-Sequim, וושינגטון, שנמצא במשפחתו כבר עשרות שנים. זה היה פעם הבית הזוגי שהוא חלק עם אשתו נטלי מורדובצבה לפני בקשר אישרו את הפיצול שלהם ב-2021.

"Sequim הוא בערך 7,000 אנשים. די קטן. על בניין הדירות שלה בקייב," אמר מייק במהלך וידוי בעונה 8 של ארוס בן 90 יום.

באותו זמן, נטלי בדיוק עברה לאמריקה מארץ הולדתה אוקראינה עם אשרת K-1. לזוג היו 90 יום מהיום שבו הגיעה לסיאטל כדי להתחתן או שהיא תצטרך לעזוב את ארצות הברית. הם בילו את הלילה בסיאטל ונסעו לסקווים למחרת בבוקר, ונטלי לא הסתירה את תגובתה לבית הצנוע ולמיקום המרוחק.

בזמן שהם נסעו, נטלי אמרה שהדרך ל-Sequim הייתה "מפחידה" וחשוכה. "נטלי היא בת עיר. היא אוהבת את האנשים, היא אוהבת את הקצב המהיר. כאן בעיר הזאת, זה הבדל גדול", הודה מייק בכתב הווידוי שלו. "אני לא יודע אם נטלי תאהב את זה, אבל אני די מקווה שהיא תלמד לגדול ולהעריך את זה כי אנחנו לא זזים. אין לאן ללכת."

"הבית הזה נראה כמו [it’s] מ [a] סרט," אמרה נטלי. "זה כמו מסרטי אימה. אני פשוט שונא סרטי אימה. מייקל גר ב- [woods] ואף אחד לא נמצא בסביבה. רק אני ועצים."

הסלידה שלה מביתה החדש לא נעצרה רק באזור. לאחר שנכנסה לביתו של מייק, הודתה נטלי שהיא לא מרוצה מסידורי המגורים החדשים שלה. "כלומר, הבית ממש קטן והקיר קר מאוד", אמרה נטלי למפיקים.

עם זאת, התגובה לביתם הייתה רק המעט מהבעיות של מייק ונטלי. בני הזוג המשיכו להתנגש לאורך העונה ה-8 ולמרות שמייק הפסיק את חתונתם ביום שבו הייתה אמורה להתקיים, הם עדיין בסופו של דבר התחתנו. בקשר אישרו שמייק ונטלי התחתנו ב-15 באפריל 2020.

לרוע המזל, הם המשיכו לחוות בעיות בנישואיהם. עד שהם חזרו לעונה 6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? באפריל 2021, מערכת היחסים שלהם שוב עלתה על הסלעים. במרץ 2021, בקשר אישרו שמייק ונטלי נפרדו מוקדם יותר באותה שנה לאחר פחות משנה אחת של נישואים.

בעקבות הפיצול שלהם, נטלי עברה לסיאטל ולאחר מכן עברה לסנט פטרסבורג, פלורידה, שם צילמה את עונה 1 של הספין-אוף Discovery+, 90 יום: חיי הרווקות. במאי 2022, מייק חשף שהוא חילק את זמנו בין ביתו ב-Sequim לדירה בסיאטל הסמוכה לעבודתו כשהוא מסתגל להיות שוב רווק, למרות שעדיין לא הגיש בקשה לגירושין מנטלי.

"אני גר בסקווים, וושינגטון אבל כרגע אני בסיאטל במהלך השבוע, שני עד חמישי, ואני חוזר הביתה בסופי שבוע", אמר מייק בווידוי שלו בפרק של Discovery+'s יומני 90 יום בזמן.

ביוני 2022, בקשר אישר שמייק העמיד את החווה והבית שלו למכירה. הנכס רשום כעת עבור $675,000.

המשיכו לגלול למטה כדי לעשות סיור בבית ובחווה של מייק!

קישור מקור